6 روش تمرین ژیمناستیک در خانه (برای کودکان) – نکات – 2021

عامل انتشار عکس های دختر ژیمناستیک کار ایرانی کیست؟ از آنجا که تیم ما یک چیز دوستانه داریم و جو در سالن دوستانه و قرار دادن برای بازی های ورزشی است.

مرحله دوم : دست خود ره پشت خود ببرید و زانو خود را خم کرده و همانند یک فنر به بالا جهش بزنید. اول، هر باشگاه ژیمناستیک در کارکنان خود مربیان و سالن های ورزشی مدرن را تجربه کرده است. تاریخچه زیمناستیک را در بخشی رقابتی و مسابقات میتوان در المپیک آتن در سال 1896 در آنتورب برگزار شد.

شانین ملیر (به انگلیسی: Shannin miller) احتمالاً به عنوان یکی از آراسته ترین و شاخص ترین ژیمناستیک کارهای آمریکایی در مسابقات ژیمناستیک معرفی شد. مردان آمریکایی که پنجم شدند ، قول دادند که در آینده روال های دشوارتر را امتحان کنند. کودکان که برای مدت طولانی در ژیمناستیک مشغول به کار هستند، در پنج سال در مسابقات شرکت خواهند کرد، بنابراین آنها باید زمان زیادی را در سالن برگزار کنند.

بچه های کوچک بسیار پلاستیکی هستند، آنها مفاصل انعطاف پذیر و رباط ها هستند، بسیاری از تمرینات به آنها آسان تر از بزرگسالان و یا حتی نوجوانان داده می شود. طبقات به صورت جداگانه انتخاب می شوند – بسته به سن و ویژگی های فیزیکی یک فرد.

آموزش ژیمناستیک ایرانی

اگر کودک پتانسیل داشته باشد، منطقی است که آن را به یک گروه آموزشی ویژه بدهد. آموزش در ورزش ژیمناستیک باید یک مربی باتجربه داشته باشد، در حالی که تجهیز سالن ورزش باید مدرن و جدید باشد – تا حدودی امنیت کودک را در طول کلاس ها تضمین می کند.

این دوره آموزشی به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری واتس اپ و فقط با حضور ۴ نفر تشکیل می شود و با گروهی در واتس اپ پشتیبانی می گردد .

ما مربیان فوق العاده را با عنوان کارشناسی ارشد ورزش و آموزش آموزشی آموزش می دهیم. به کار بردن حلقه باید همراه با تغییر مکان مداوم جای دست بر روی آن باشد و شکل حلقه اجرای حرکاتی چون غلطیدن، معلق و وارو زدن و حرکاتی چون طناب زدن را می طلبد.

اگر آموزش شدید و منظم باشد، در حال حاضر برای سال کودک مهارت های کافی برای تغییر سطح حرفه ای تر از کلاس ها پیدا خواهد کرد.

مربیان حرفه ای ژیمناستیک کودکان خود را آموزش می دهند که کارشناسی ارشد ورزش و تجربه گسترده را فرا می خوانند.

یک حرکت نادرست و بچه می تواند آسیب جدی را از دست بدهد، از شکستگی های دست و پا، و پایان دادن به آسیب به ستون فقرات، آسیب مغزی.

یک سالن ژیمناستیک مجهز به خوبی مجهز به هر کودک بی تفاوت نخواهد بود. درس ها کاملا به صورت پویا گذر می کنند، کودک یاد می گیرد به درستی نفس بکشد، او عضلانی را توسعه می دهد، آن را عجله می کند، قوی تر و ردیابی می شود.

بارهای بیش از حد منجر به بیماری های مفصلی می شود خرابی هورمونی، مشکلات روان شما همچنین نباید فراموش نکنید که چگونه ژیمناستیک وجود دارد.

با این حال، تعدادی از موارد منع مصرف برای کلاس ها حتی در چنین سطح ابتدایی وجود دارد. اکثر باشگاهها، بسیار گران هستند و هزینه زیادی برای هر کلاس باید پرداخت کرد.

اکثر هیأتهای ما رئیس فدراسیون را قبول دارند اما نمیدانم چرا وزارت حالا که میخواهند بروند، دست از لجبازی برنمیدارند.

ساده ترین مجموعه تمرین برای ژیمناستیک حتی برای آموزش خانه مناسب است تا کودک را با فعالیت بدنی ابتدایی فراهم کند. الف – راه ساده ای است برای عادت دادن عضلات که به راحتی بتوانند به همه جهات حرکت نمایند.

در نوع خانگی بارفیکس، معمولاً میله آهنی بارفیکس در چهارچوب در فیکس میشود و برای تمرینهای ساده در خانه به کار میرود.

برای تنوع کلاسها، در طول زمان، شما می توانید در طول درس های نشسته، راه رفتن بر روی پاشنه و جوراب، تمرینات با چپستیکک ها و دیگر مخترعان را شامل شود.

یک رویکرد فردی فرزند شما را به این ورزش های فوق العاده بی تفاوت نخواهد داد و مطمئنا عشق به ورزش را برای بقیه عمر خود هدایت می کند.

ژیمناست های خوب کاملا قادر به مدیریت وزن خود هستند، و این به آنها اجازه می دهد تا یک نمایش روشن را نشان دهند. آکادمی ژیمناستیک مسکو، راحتی هر مهمان کوچک را به دست می آورد، بنابراین فضای دنج و سطح بالایی از خدمات را فراهم می کند. آکادمی ژیمناستیک مسکو از کسانی که مربیان با تجربه را به تمرینات سازماندهی می کنند دعوت می کنند.

حالت جمع وضعیتی است که در آن زانو و ران خم است و زانوها به طرف سینه کشیده می شوند. مربیان به عنوان یک قاعده، کودکان را در گروه های بیش از 6-8 نفر جمع آوری نمی کنند. طناب غالبا به شکل یک موجود مار مانند حمله کننده به نظر میرسد و به دور ژیمناست میپبچد. ورزش، قطعا بر کل سرنوشت فرزند شما تأثیر خواهد گذاشت و به مقاومت در برابر همه ناراحتی های زندگی و تصمیم گیری درست در شرایط دشوار کمک می کند، زیرا ورزش به شکل گیری چنین ویژگی هایی به عنوان اراده کمک خواهد کرد، تمایل به دستیابی به اهداف تعیین شده توانایی به سرعت مطالعه و تصمیم گیری.

مرجع آموزش ژیمناستیک : https://www.instagram.com/gymnastic_academy_figa/