65 کارمند در مقر WHO با ویروس کرونا آزمایش کردند – اوستا

ویروس کرونا در 65 کارمند در مقر WHO شناسایی شده است

17 نوامبر 2020 ، ساعت 11:32

اوستا Tj | 20/11/17 | به گزارش اینترفکس ، به نقل از آسوشیتدپرس ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) از ابتدای شیوع همه گیر ، 65 مورد از عفونت COVID-19 را در میان کارمندان خود در مقر خود ثبت کرده است.

رائول توماس ، رئیس عملیات بازرگانی در این سازمان ، گفت: “پنج عفونت اخیر ، تعداد كل كارمندان آلوده در ژنو را به 65 نفر افزایش داده است.”

فرح دهالله سخنگوی سازمان بهداشت جهانی صحت این اطلاعات را برای آژانس تأیید کرد ، اگرچه این سازمان قبلاً اعلام کرده بود که هیچ موردی از آلودگی در دفتر ژنو وجود ندارد.

در مورد پنج مورد گذشته ، ما در مورد یک کانون عفونت صحبت می کنیم ، زیرا چهار بیمار از یک واحد هستند و نفر پنجم با آنها در تماس بود. در این نامه مشخص شده است که کدام یک از کارمندان بیمار شده اند ، اما منبع آژانس گفته است که یکی از آنها در تیم مدیرعامل سازمان است.

در هشت هفته گذشته 49 مورد دیگر از عفونت ویروس کرونا شناسایی شده است. مدیریت از کارمندان خواست تا از جلسات رو در رو ، از جمله در مکان های مشترک یا کافه ها ، خودداری کنند.

به طور معمول ، مقر سازمان بهداشت جهانی در ژنو حدود 2.4 هزار نفر مشغول به کار است. ماه گذشته ، دسترسی به ساختمان به کارمندان اصلی ، از جمله مدیریت محدود شد. در اوایل ماه نوامبر ، رئیس WHO برای پاسخ فنی به COVID-19 ، ماریا ون کرخووه گفت که هیچ عفونت یا کانون عفونی در مقر وجود ندارد.