“Grabbed money”: رازین در میان یک بیماری همه گیر باستا را برای یک کنسرت شکست داد

این تهیه کننده این هنرمند رپ را به بی توجهی به سلامتی و زندگی هموطنان متهم کرد

آندره رازین ، تهیه کننده مشهور ، از خواننده رپ باستا انتقاد کرد زیرا نوازنده در طی یک بیماری همه گیر ، یک کنسرت مهم در کاخ یخی سن پترزبورگ برگزار کرد.

این تهیه کننده در مصاحبه با “همکار” گفت که تنظیم کنسرت در حال حاضر مقدس است. هنرمندان باید “در کنار مردم باشند ، مردم خود را دوست داشته باشند ، با مرگ همدلی کنند.”

“به تلویزیون نگاه کنید که چه اتفاقی برای مردم می افتد! درباره چه کنسرت هایی می توان صحبت کرد؟ اگر یکی از تماشاگران آلوده شود و کسی کلاً بمیرد ، این وجدان من است! »رازین عصبانی شد.

به گفته وی ، در برابر هنرمندان “گرسنه” که مجبور به ترک تور شدند ، باستا بسیار زشت عمل کرد ، زیرا عملکرد او ، که هزاران نفر از طرفداران را به خود جلب کرد ، در آینده می تواند منجر به جهش در بروز COVID-19 در سن پترزبورگ شود ، جایی که در آخرین مورد بوده است زمان ضد ویروسی برای ویروس کرونا تنظیم کرد.

رازین گفت: “او پول خود را گرفت و خوشحال است.”

این تهیه کننده اعتراف کرد که به او همچنین پیشنهاد شده بود که در تعطیلات سال نو میلادی کنسرت های “Tender May” را در پایتخت شمال برگزار کند ، اما او این کار را رد کرد ، زیرا “در هنگام طاعون نمی توانید جشن بگیرید.” علاوه بر این ، سازمان دهندگان حتی از پیشنهاد آنها پیشاپیش حمایت کردند ، اما رازین آن را “به نشانه همبستگی با جمعیت ما” پس داد.

به یاد بیاورید که کنسرت باستا در کاخ یخ در تاریخ 27 نوامبر برگزار شد. در آن روز ، 3،687 مورد آلودگی به COVID-19 در سن پترزبورگ تشخیص داده شد. طبق آخرین داده ها ، سن پترزبورگ از نظر افزایش روزانه عفونت ، دومین منطقه در روسیه است.

همچنین بخوانید: همه گیری باستا: رپر به دلیل کنسرت سن پترزبورگ در مرکز رسوایی قرار گرفت