IJF اعلام کرد که مسابقات بین المللی جودو در سال جاری به تعویق افتاد

IJF اعلام کرد مسابقات بین المللی جودو در سال جاری متوقف شده است 12 نوامبر 2020 10:27 صبح

اوستا Tj | 12.11.2020 | فدراسیون بین المللی جودو (IJF) تصمیم گرفته است مسابقات بین المللی جودو را در سال 2020 به دلیل وخیم تر شدن وضعیت همه گیر ویروس کرونا در جهان متوقف کند.

طبق وب سایت رسمی IJF ، در آستانه 11 نوامبر ، کمیته اجرایی فدراسیون بین المللی جودو تصمیم گرفت مسابقات جهانی جودو 2020 را به حالت تعلیق درآورد.

همانطور که اشاره شد ، پس از مسابقات گرند اسلم موفق در مجارستان در اواخر اکتبر ، IJF امیدوار بود که تا پایان سال حداقل یک رویداد تور جهانی جودو برگزار شود ، یعنی جایزه بزرگ زاگرب 2020 در کرواسی.

“متأسفانه ، بحران بهداشت جهانی در بیشتر مناطق جهان در حال تشدید است و اکنون بیشتر و بیشتر کشورها مجبور به اقدامات قاطع برای مبارزه با Covid-19 می شوند. در این شرایط ، هنگامی که مسابقات ممنوع است ، مکان ها در دسترس نیستند و حتی در برخی موارد حتی آموزش برای ورزشکاران ما امکان پذیر نیست ، IJF تصمیم گرفت که امسال هیچ مسابقه تور جهانی جودو برگزار نشود. ”

خاطرنشان می شود که فدراسیون بین المللی جودو اکنون روی رویداد پرتاب 2021 ، یعنی استادان قطر ، که در آن بهترین جودوکاران جهان برگزار می شود ، تمرکز خواهد کرد.