MegaFon تاجیکستان به کنسرت آنلاین “Tojik On 2.0” کمک کرد تا نیم میلیون بیننده از 32 کشور را جمع کند – اوستا

مگافون تاجیکستان به کنسرت آنلاین “Tojik On 2.0” کمک کرد تا نیم میلیون بیننده از 32 کشور جهان را جمع کند

27 نوامبر 2020 ، ساعت 13:28

26اوستا. Tj | 27.11.2020 | در 22 نوامبر ، یک کنسرت آنلاین گسترده “TojikOn 2.0” برگزار شد که هنرمندان محبوب و تاجیک های مقیم کشورهای مختلف را گرد هم آورد. بیش از پنج ساعت از طریق پلتفرم ClickStars و از YouTube پخش شد و بیش از 500000 بیننده در سراسر جهان به خود جلب کرد.

این کنسرت توسط مرکز تولید ClickStars برگزار شد. شریک رسمی ارتباطات – MegaFon تاجیکستان – با ایجاد یک بستر رایگان دیگر برای مشاهده در شبکه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام ، به افزایش مخاطبان پروژه کمک کرد.

“TojikOn 2.0” دومین کنسرت آنلاین بود که امسال برگزار شد. برگزارکنندگان موفق شدند موفقیت بهاری را تکرار کنند و حتی رکورد جدیدی را از نظر تعداد بازدید به ثبت برسانند. این پروژه بین المللی 22 مجری را گرد هم آورد. بیش از نیم میلیون بیننده بیش از 10 هزار نظر در شبکه های اجتماعی گذاشتند ، صدها بار دیگر بارگذاری کردند و دوستان و بستگان را به تماشای کنسرت دعوت کردند.

این اجراها از استودیوهای مجهز در مسکو ، دوشنبه ، خوروگ و خوجند پخش شد. در بین شماره های موسیقی ، سیاستمداران ، ورزشکاران ، کارگردانان ، آهنگسازان و شخصیت های عمومی مقیم کشورهای مختلف در مورد چگونگی گسترش فرهنگ تاجیکستان در سراسر جهان صحبت کردند.

“به عنوان برگزارکنندگان ، برای ما جالب بود که به نحوه زندگی هموطنانمان در ایالات متحده آمریکا یا کشورهای بالتیک گوش دهیم. خوشحالم که حتی هزاران کیلومتر از خانه هموطنان ما با فرهنگ ملی ارتباط خود را از دست نمی دهند ، آنها سنت های تاجیک را حفظ می کنند. ما بار دیگر نشان دادیم که مسافت مانع از با هم بودن ما نمی شود! سال آینده قطعاً سومین “TojikOn” را با پخش از زیباترین کوههای کشور برگزار خواهیم کرد. امیدوارم MegaFon تاجیکستان مجدداً شریک ارتباطی ما شود و با اینترنت پرسرعت کنسرت را فراهم کند تا کیفیت تجسم در بالاترین سطح قرار گیرد. “

در کنسرت آنلاین “TojikOn 2.0” هر دو هنرمند جوان و افسانه های صحنه تاجیکستان شرکت داشتند: “فرزین” ، “شمس” ، سمیر عبدالورزاکوف ، داولتمند خولوف ، افضالشو شدیوف ، دانیل روستاموف ، تخمینا نیازازوا ، کیریل مدنیکوف ، فرید خاصانف ، فرخویو ، امیر خاتموف ، منیژه آمینووا ، جامشد اسماویلوف ، TheDaze ، gr. لال ، شونمات جعفرخونوف ، دیلر خانزودا ، فخرالدین خاكیموف ، خورشانبه آلواتوف ، صفرمحمد ، مكرون گایبلوئوا.

به لطف مشارکت MegaFon تاجیکستان ، صدای آنها توسط دهها هزار بیننده جدید پروژه شنیده شد. مشترکین اپراتور متصل به تعرفه های خط “روشن کنید!” نه تنها می توانند کنسرت را به صورت رایگان تماشا کنند ، بلکه نمی توانند ترافیک بسته های اینترنتی خود را نیز صرف کنند.

“در شرایط فعلی ، وقتی مجبوریم حرکات خود را محدود کنیم و در خانه بمانیم ، پخش های آنلاین تقریباً تنها راه دیدن نمایش های هنرمندان مورد علاقه ما است. حتی بیشتر ، ما در حال نزدیک شدن هستیم ، می توانیم با ستاره ها ارتباط آنلاین برقرار کنیم ، با ابراز سپاس از موسیقی که در مواقع دشوار ما را پشتیبانی می کند و آنها را متحد می کند ، برای آنها نظر بگذاریم. ما بسیار خرسندیم که برای دومین بار مگافون تاجیکستان کمک کرده است تا صدها هزار نفر از مردم لذت برقراری ارتباط و احساسات گرم را بگیرند ، که اکنون در جهان بسیار کم است! ” – خلاصه مدیر اجرایی MegaFon تاجیکستان آناتولی ایژومینکوف.