MegaFon تاجیکستان پیشنهاد می کند نیاز به سرعت را برطرف کرده و یک گوشی هوشمند – اوستا – کسب کند

MegaFon تاجیکستان پیشنهاد می کند نیاز به سرعت را برطرف کرده و یک تلفن هوشمند کسب کنید

8 دسامبر 2020 ، 12:24

21اوستا. Tj | 08.12.2020 | در 7 دسامبر ، رقابت جدید “نیاز به سرعت” توسط MegaFon تاجیکستان آغاز می شود. مشترکانی که موفق به ثبت بالاترین سرعت اینترنت موبایل در شبکه اپراتور در برنامه SpeedtestbyOokla می شوند جوایزی دریافت می کنند – تلفن های هوشمند شیک Samsung Galaxy A71. می توانید تا 29 دسامبر سرعت رکورد را “بگیرید”.

Speedtest که توسط Ookla ساخته شده است ، یکی از محبوب ترین برنامه ها برای اندازه گیری سرعت انتقال داده و دریافت است. اکنون ، با استفاده از این برنامه ، نه تنها می توانید از سرعت اینترنت موجود مطلع شوید ، بلکه قبل از سال نو نیز یک جایزه عالی دریافت می کنید. تمام آنچه برای این کار لازم است این است که پس از اندازه گیری از صفحه عکس بگیرید و آن را برای ما ارسال کنید. شکار با سرعت بالا مبارک! ” – مدیر تجاری MegaFon تاجیکستان ، جمشید بوبولیف می گوید.

برای شرکت در مسابقه ، قبل از شروع اندازه گیری سرعت ، باید برنامه SpeedtestbyOokla را بارگیری کرده و موقعیت مکانی (GPS ، Geodata) و انتقال داده را در تلفن هوشمند خود روشن کنید. در برنامه ، سرور را برای آزمایش “MegaFonTajikistan” ، نوع اتصال “Multiple” را انتخاب کنید ، روی دکمه “Start” کلیک کنید و منتظر نتیجه آزمون باشید. و سپس از صفحه با نتیجه اسکرین شات بگیرید و با پر کردن فرم خاصی در وب سایت ، آن را برای برگزارکنندگان مسابقه ارسال کنید www.nfs.megafon.tj

رهبران از نظر سرعت بارگیری (Downlink) در مناطق دوشنبه ، RRS ، Khatlon و Sughd و GBAO تعیین می شوند. بنابراین ، گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی A71 پنج برنده مسابقه “نیاز به سرعت” در جمهوری تاجیکستان را دریافت می کند. جوایز در 31 دسامبر سال 2020 در تمام مناطق کشور اهدا می شود.