Morgenstern و Creed در ویدیوی جدید منادی آخرالزمان شدند

رپرهای پاپ از دریا رفتند و شوخی کردند

شیک ترین قهرمان فصلی مورگنشترن و کمی شیک تر ، اما با این وجود یگور کرید ، ویدیوی جدیدی را منتشر کرده است. انفجارها ، خرابه ها ، سقف های آسمان خراش مشرف به شهر در حال مرگ ، برای افراد ضعف قلب دیدنی نیست. من کلیپ “قدیمی” یک خواننده رپ دیگر Faith (قبل از تغییر جهت گیری سیاسی-اجتماعی) را به یاد می آورم – “من دارم غرب را می ریزم”. درست است ، در آنجا خود آن مرد جوان ، مانند گودزیلا ، شهر را ویران می کند. و در اینجا قهرمانان ، به عنوان قربانی صداهای “آهنگ شاد” ظاهر می شوند.

“اگر ناگهان من بروم ، عزیزم ، احتمالاً حتی راحت تر خواهد بود. حالا شما می توانید پول من را خرج کنید. به من بگویید که من چه شخصیت متوسطی هستم. فهمیدن اینکه آیا متن به عمد کنایه ای از خطوط قدیمی لاگوتنکو از “عروس” ایجاد می کند دشوار است: “قهرمانان رپ مدرن به سادگی با خیال پردازی مشکلی ندارند.” مورگنسترن در یک سبد خرید بزرگ نشسته است ، کرید در کنار او می رقصد – همچنین یک سکانس ویدیویی بسیار هک شده ، اما همینطور که هست.

اولین عکس شکستن گل برج برج تلویزیون Ostankino در دود زیر صدای بلند زنگ آژیر است. ترانه می خواند ، با این حال ، Creed بیشتر به نظر می رسد آلیشر ، وبلاگ نویس هیپ هاپ ، فقط در بدبختی به همراه خود رضایت می دهد و صداهای ناگهانی می دهد. داستان در مورد یک رابطه شخصی ناموفق روایت می شود. درباره اینکه چگونه ، در سن 19 سالگی ، قهرمان تغزلی (اگر این مفهوم مناسب باشد) قهرمان رویای پدر شدن و انگشتر دادن بود ، اما بی رحمانه فریب او را خورد ، و در سن 25 سالگی دیگر کسی را باور نمی کند ، اگرچه او همچنان برای یک فرد ناشناس وقت و هزینه می کند.

این قطعه “آهنگ شاد” نامیده می شود – درست مثل این در تضاد با واقعیت غم انگیز است. این آلبوم در ماه آوریل در آلبوم 58 کرید منتشر شد. اکنون Egor خوشحال است و در شبکه های اجتماعی خیلی خوب شوخی نمی کند: “و اینجا اولین نمایش طولانی مدت ویدیوی آهنگ” Merry Song “است. مورگنسترن دیگر اعتقادی به خروج خود نداشت اما روزی باید اتفاق می افتاد. اگر غم انگیز باشد ، یک آهنگ خنده دار به سادگی اجباری است! Yegor Creed و Alisher Morgenstern تصاویر واقعی از آینده 2021 (LOL) را به شما نشان می دهند. اگر ناگهان ما از بین برویم ، موسیقی ما همچنان باقی خواهد ماند! ” الكساندر رومانوف ، كارگردان این ویدئو ، به وضوح در مورد توانایی دراماتیک آهنگسازی اغراق كرد. رابطه بین قابها و محتوای اپوس کاملاً درک نشده است. اما مطمئناً جمله “من یک هنرمند هستم ، اینگونه می بینم” لغو نشده است.