Noize MC برای اکتشاف فضا سیاست را ترک کرد

نوازنده به جهات مختلف پرتاب می شود – از آهنگ های اعتراضی گرفته تا اپرا و طرح های غنایی

هنگامی که این هنرمند EP خود را با عنوان “بدون نظر” در سال 2018 منتشر کرد ، “وانیا قبلاً هر آنچه را که می خواست در ترانه های خود گفته است.” آن دیسک احساسات ، برادسکی و درد زیادی داشت. به نظر می رسد که پس از آن ایوان آلکسیف سرانجام با وقایع رخ داده در کشور و جهان پایان یافت. در نتیجه ، جمله ای دردناک متولد شد ، از نظر سطح احساساتی که یادآور عذاب مصرف کننده قبل از مرگ است. به نظر می رسد که در سال 2020 وضعیت فقط بدتر شده است ، اما نوازنده در جهتی کاملاً متفاوت حرکت می کند – جهت کیهانی. با این حال ، این تعجب آور نیست. حداقل اپرای هیپ هاپ “Orpheus & Eurydice” او را بخاطر بسپارید که کاملاً متفاوت از هر کاری است که قبل از او انجام شود …

اکنون نماد و نوازنده تنظیم کننده هنرمند ، نماد ماژیک تک Voyager 1 را منتشر کرده است ، یک دیسک شامل چهار نسخه از یک آهنگ ، از جمله ضبط شده با ارکستر روسی بلگورود آکادمیک و گروه Therr Maitz (برای مدت طولانی چیزی از آنتون بلیایف شنیده نشده است ، و در اینجا شما هستید ، یک همکاری عالی). وانیا همچنین ویدیویی را ضبط کرد که در آن آهنگسازی را روی زمینه سیاه انجام می دهد و پیراهن تاریک او به عنوان صفحه نمایش پروژکتور عمل می کند. تماشاگران می بینند که چگونه موشک ها درست روی ژاکت بت به سمت بالا پرواز می کنند و دمهای آتشین پشت سر خود می گذارند ، سطح تاریک آب در شب برق می زند. اعداد بر روی گلو نویز چشمک می زنند – از 20 به صفر می شمارند. او خودش متأسفانه ملودی احساسی را روی گیتار می زند و برای پارگی آئورت آواز می خواند. از طرف دیگر این احساس وجود دارد که ایوان فقط می خواست از هر چیزی که او را احاطه کرده است انتزاع کند – آهنگ بسیار خاص به نظر می رسد. گویی که در مورد عشق جبران ناپذیری است: “من در مدار شما نیستم ، باد ستاره ای من را از من دور می کند.” Noize MC تقریباً در مقابل دوربین گریه می کند – چنین درجه ای از صداقت در کار احساس می شود. در مورد او ، به طور شگفت آور ، او فقط به یک کلیپ محدود نمی شد. هنوز هم ، علاوه بر آهنگ و ویدیو ، چیزی برای گفتن به هنرمند وجود دارد. از آنجایی که “تراشه” این هنرمند مدتی است به یک هوی و هوس عجیب و غریب برای مصاحبه ندادن تبدیل شده است ، وی یک پیام حماسی دقیق به هواداران ، روزنامه نگاران و همه نیازمندان در شبکه های اجتماعی نوشت. ارزش استناد کامل متن را دارد ، زیرا نه تنها پاسخ بسیاری از س questionsالات احتمالی را ارائه می دهد ، بلکه درجه وضعیت احساسی نیز مقیاس واقعاً کیهانی می یابد ، قابل مقایسه با مضمون آهنگ برتر. جمله ای بسیار غیرمنتظره ، زیرا ایوان همیشه و حداقل در ملا public عام همیشه یک تصویر مضطرب را حفظ می کرد:

مقاله مرتبط  یکی از ساکنان استاراوشان ، که سه بار به جرم کلاهبرداری محکوم شد ، به جرم مشابه

“مبحث فضا از همان دوران كودكی من را نگران كرده است ، از دبستان كه من توسط كیر بولیچف خوانده ام و خیلی سریع به داستان علمی” بزرگسالان “روی آورده ام. به طور طبیعی ، این در خلاقیت من منعکس شد – من مدتهاست که یک چرخه کاملا “کیهانی” تشکیل داده ام: “آیا در مریخ خنک است!” ، “جهان بی نهایت است؟” ، “در حال سوختن” ، “آنتن ها” و حتی کمیک “ردپای پشت” آهنگ نبرد “The Roar of the Cosmodrome” نیز از این مجموعه است. در این سال ، بسیاری وقت آن را داشتند که احساس غم و اندوه کنند ، و از دنیا جدا شدند ، و من نیز از این قاعده مستثنی نبودم – شاید به همین دلیل است که تصویر وویجر 1 ، محکوم به سرگردانی ابدی یک وسیله نقلیه بدون سرنشین ، مرا مجذوب خود کرد. من نمی توانم آن را منطقی توضیح دهم. ترجیح می دهم فقط به شما بگویم که آهنگ چگونه بوجود آمده است.

پس از گذراندن یک ماه و نیم در خانه ، سرانجام من و خانواده ام گذرگاه هایی انجام دادیم و به خارج از شهر رفتیم ، و به خانه رفتیم تا اقوام خود را ببینیم. در بین راه ، ما به اولین آلبوم Zemfira گوش می دادیم – ظاهراً خط مربوط به دست دوم بیشتر از همه ناشی از بازگشت های لازم و تغییر بازگشت بلیط بود. ما رسیدیم – و یک فضای ظاهراً بی پایان ناگهان بر روی من افتاد: در اطراف مزارع ، یک جنگل و حتی خود سایت در مقابل بسیار زیاد به نظر می رسید. برادر شوهر من (کلمه ای وحشتناک است ، اما این نام خواهر شوهر همسر است) والرا یک ستاره شناس است. عصر آن روز آسمانی صاف و یک ماه عظیم وجود داشت ، او تلسکوپ را درست در باغ قرار داد و همه ما به نوبت به دهانه های موجود در آن و سپس ناهید نگاه می کردیم.

مقاله مرتبط  چین کارشناسان بیشتری را برای ساخت مجتمع دولتی در دوشنبه - اوستا می فرستد

پسر ارشد من واسیا در آن هنگام مشغول خواندن کتابی از استیون و لوسی هاوکینگ بود و روز بعد در حین پیاده روی درمورد هر دو مسافر بسیار گپ زدیم (WALKS، CARL!) قافیه های ترکیبی “Voyager One” – “سرما می سوزد سینه “و” ویجر “-” زوزه من را از قبل بشنو “همراه با اولین سطرها به نحوی خود را در طول مکالمه به من تحمیل کردند. این برای من اتفاق می افتد – همسرم مرا مسخره می کند در مورد این واقعیت که بعضی اوقات من فقط در حین مکالمه از این دنیا بیرون می افتم و زیر لب غر می زنم. به طور کلی ، تمام جزئیات این معما در روز سوم اقامت ما در آنجا شکل گرفت.

من ساعت 5 صبح از خواب بیدار شدم و دیگر نمی توانم بخوابم – خطوط به داخل سرم می رفتند. تلفن را برداشتم ، شروع به نوشتن کردم ، سپس فهمیدم که باید همه را بخوانم ، امتحانش کنم ، بفهممش و به طور کلی ، فوراً آن را تمام کنم. چهار ماه قبل ، در تعطیلات ، من یک نمایشی سازنده را روی یک “گیتار” (یک هنرمند نام دو ساز را ترکیب کرد – “گیتار” و “اوکولل” – ویراستار) در تعطیلات ، با عنوان آزمایشی “Arpeggio Fatale” – من آن را برای یک تکرار در یک گوشی هوشمند قرار دادم ، آن کتاب را برای واسیا در جیب کت خود قرار داد و به گشت و گذار در مزارع اطراف پرداخت. راه افتادم و آواز خواندم. درست در هدفون ، با صدای بلند – هنوز هم کسی در آنجا نیست. یا شاید کسی وجود داشته باشد – من در این کار نبودم. حدود چهار ساعت بعد ، نوشتن متن کامل را به پایان رساندم ، تصمیم گرفتم سرانجام آن را کامل بخوانم – اما تلفن در وسط مسیر نشست. من کاملا گم شده ام ، هیچ ناوبری وجود ندارد ، من بلوک شارژ را نگرفتم. فقط دسته کوچک موسیقی جاز من یک ویجر واقعی 1 بودم. من به نوعی به شام ​​برگشتم ، یک میان وعده خوردم و بلافاصله برای ضبط یک نسخه ی نمایشی رفتم. و سپس به مدت شش ماه او را به ذهن آورد. به آنچه اتفاق افتاده گوش دهید. “

مقاله مرتبط  تصادف با راننده مست در جنوب تاجیکستان باعث کشته شدن یک مسافر

فقط می توان به این افشاگری شگفت انگیز Noize MC اضافه کرد که شما هرگز تاریخچه دقیق تر و بسیار احساسی ایجاد یک آهنگ از نسخه موسیقی “MK” را نشنیده اید یا خوانده اید.