Tcell کمپین Catch Luck 2020 را به احترام سالگرد شرکت


Tcell از کمپین Catch Luck 2020 به احترام سالگرد شرکت اعلام کرد 2 اکتبر 2020 08:32

02 Avesta.Tj | 02.10.2020 | اپراتور پیشرو و ابتکاری این کشور ، Tcell ، از راه اندازی کمپین “Catch the Luck 2020” خبر داد. صندوق جایزه این اقدام 6 اتومبیل هیوندای در جمهوری تاتارستان است که 3 خودرو برای مشترکان منطقه سغد در نظر گرفته شده است.

جوایز دیگر نیز در قرعه کشی های هفتگی اهدا می شود: لپ تاپ ها ، تلفن های هوشمند (آیفون) ، SmartTV و بسیاری دیگر! به گزارش سرویس مطبوعاتی Tcell ، این تبلیغ در سراسر کشور برگزار می شود و مشترکان شرکت می توانند در آن شرکت کنند.

در سال 2020 ، Tcell یک سالگرد خود را جشن می گیرد: اکنون 20 سال است که Tcell با ارائه فن آوری های مدرن به تاجیک ها ، توسعه بخش ارتباطات از راه دور کشور را تسریع می کند. از زمان راه اندازی تجاری این شرکت ، Tcell با داشتن بیشترین سهم بازار ، گسترده ترین شبکه خرده فروشی و ابتکاری ترین راه حل های فناوری ، راهی طولانی را به عنوان اپراتور پیشرو مخابرات کشور طی کرده است.

Tcell با افتخار در ریشه شتاب بخشیدن به توسعه فن آوری سرزمین مادری ما ایستاده و جسورانه به آینده نگاه می کند. Tcell با تبلیغات “Catch Your Luck-2020” بسیار سپاسگزارم از همه مشترکانی که Tcell را به عنوان اپراتور خود انتخاب می کنند. با تشکر از شما ، ما در حال پیشرفت به سمت آینده فناوری هستیم!

این تبلیغ از اول اکتبر سال 2020 تا اول ژانویه 2021 اجرا می شود و قرعه کشی جایزه نهایی در 3 ژانویه 2021 از طریق تولید تصادفی انجام می شود و به طور مستقیم از تلویزیون پخش می شود.

برای شرکت در تبلیغات ، مشترکین باید با شماره کوتاه 707 تماس بگیرند یا دستور * 707 # را شماره گیری کنند. پس از آن ، یک شماره شناسه منحصر به فرد به مشترک اختصاص داده می شود که متعاقباً در قرعه کشی جایزه شرکت می کند. برای مشترکان از منطقه سوغد ، شماره شناسه به این شکل است: “N1234567” ، برای مشترکین از مناطق دیگر و دوشنبه – “S1234567”.

تازگی کمپین “شانس را بگیر” در سال 2020 – با دریافت هر شماره شناسه ، مشترک 20 مگابایت ترافیک اینترنتی به عنوان هدیه دریافت می کند! شناسه بیشتر – مگابایت هدیه بیشتر و شانس برنده شدن!

تعداد شناسه برای هر مشترک محدود نیست ، هزینه اخذ یک شناسه 2 سامونی است. دستور بررسی شناسه * # 707 * 7 # است.

کمپین بی سابقه “شانس را بگیر” به یک کمپین شناخته شده و محبوب Tcell تبدیل شده است که احساسات مثبت زیادی را به همراه دارد. سال گذشته ، Tcell همچنین کمپین “Catch Your Luck-2019” را برگزار کرد ، سپس این شرکت همچنین 6 ماشین و بسیاری از جوایز دیگر را به مشترکان خود اهدا کرد.

عجله کنید تا در تبلیغ شرکت کنید ، شانس خود را بدست آورید و یک هدیه فراموش نشدنی را برای سال جدید 2021 برنده شوید!

Tcell بزرگترین شرکت مخابراتی در تاجیکستان است که تنها سهامدار آن صندوق توسعه اقتصادی آقاخان (AKFED) است. AKFED یک آژانس توسعه بین المللی است که به پرورش کارآفرینی و ایجاد بنگاه های اقتصادی پایدار اختصاص دارد.

AKFED یکی از آژانس های AKDN است ، شبکه ای از آژانس های توسعه خصوصی که به بهبود فرصت ها و شرایط زندگی مردم کشورهای در حال توسعه اختصاص یافته است.

آژانس های AKDN صرف نظر از ملت ، جنسیت و مذهبشان برای منافع عمومی همه شهروندان کار می کنند. AKDN قصد دارد به توسعه تاجیکستان فعال اقتصادی ، پایدار سیاسی ، متنوع از نظر فکری و تحمل فرهنگی کمک کند.