Tcell دوره های آموزشی برای جوانان را در دفتر منطقه ای در مومین آباد

راه اندازی کرد

Tcell دوره های آموزشی را برای جوانان در دفتر منطقه ای در مومین آباد راه اندازی کرد 16 اکتبر 2020 ساعت 11:19 صبح

26 Avesta.Tj | 10/16/2020 | اپراتور پیشرو و ابتکاری کشور ، Tcell ، دوره های آموزشی برای جوانان در منطقه مومین آباد را در دفتر منطقه ای که اخیراً افتتاح شده است ، آغاز کرده است.

طبق سرویس مطبوعاتی شرکت ارتباطات سیار Tcell ، امروز این دفتر دوره های کامپیوتر ، دوره های زبان انگلیسی ، کتابخانه الکترونیکی و دوره های نقاشی را در اختیار دارد.

Tcell توجه زیادی به آموزش نسل جوان ، سرمایه گذاری منابع در آن و ایجاد فرصت های جدید برای خودآموزی و کسب مهارت های جدید می دهد.

یک مجتمع آموزشی در دفتر مومین آباد Tcell واقع شده است. در حال حاضر دوره های سواد رایانه ای را برای ده ها جوان راه اندازی کرده است. همچنین دوره های زبان انگلیسی در اینجا باز است. کتابخانه الکترونیکی در ساختمان اداری برای همه آزاد است.

برای راحتی دانش آموزان و دانش آموزان که در این مجموعه تحصیل می کنند ، Tcell در قلمرو ساختمان و پارک تفریحی جدید نزدیک دفتر کار ، دسترسی رایگان به اینترنت Wi-Fi این شرکت را مستقر کرده است.

یک مدرسه هنر در طبقه دوم ساختمان واقع شده است ، جایی که جوانان مومن آباد دوره ها و کلاسهای استادانه ای را در زمینه نقاشی و طراحی از هنرمندان مشهور کشورمان می گذرانند.

در طبقه همکف ساختمان نیز یک مرکز خدمات منطقه ای با طیف گسترده ای از خدمات برای مشترکان و کسانی که مایل به اتصال به شبکه Tcell هستند وجود دارد.

Tcell بزرگترین شرکت مخابراتی در تاجیکستان است که تنها سهامدار آن صندوق توسعه اقتصادی آقاخان (AKFED) است. AKFED یک آژانس توسعه بین المللی است که به پرورش کارآفرینی و ایجاد بنگاه های اقتصادی پایدار اختصاص دارد.

AKFED یکی از آژانس های AKDN است ، شبکه ای از آژانس های توسعه خصوصی که به بهبود فرصت ها و شرایط زندگی مردم کشورهای در حال توسعه اختصاص یافته است.

آژانس های AKDN صرف نظر از ملت ، جنسیت و مذهبشان برای منافع عمومی همه شهروندان کار می کنند. AKDN قصد دارد به توسعه تاجیکستان فعال اقتصادی ، پایدار سیاسی ، متنوع از نظر فکری و تحمل فرهنگی کمک کند.