Tcell برای خرید روترها در مراکز خدمات پیشنهاد می کند!


Tcell پیشنهاد می دهد روترها را در مراکز خدمات خریداری کنید! 27 اکتبر 2020 ، ساعت 14:16

14 A vesta.Tj | 10/27/2020 | اپراتور پیشرو و ابتکاری کشور – شرکت Tcell فرصتی را برای خرید روترهای 4G و Mi-Fi در مراکز خدمات مشتری در سراسر کشور فراهم می کند!

هزینه روتر 4G بسته به میزان ترافیک موجود متفاوت است. بنابراین ، با خرید یک روتر 4G با 900 سامونی ، مشترک به مدت 1 ماه به تعرفه “Unlimited L” با 30 گیگابایت ترافیک متصل می شود.
سرویس مطبوعاتی شرکت ارتباطات سیار Tcell گزارش می دهد

روترهای 4G که می توان از مراکز خدمات Tcell خریداری کرد ، دارای یک باتری داخلی هستند که 2 تا 3 ساعت بدون انرژی کار می کند.

همچنین ، از کاربران دعوت می شود روترهای Mi-Fi (جیبی) با تعرفه متصل “Unlimited M” با 10 گیگابایت ترافیک را خریداری کنند. این Mi-FiRouter دارای یک پاوربانک داخلی است که به مشترک امکان می دهد تلفن خود را شارژ کرده و به طور همزمان از اینترنت استفاده کند.

شرکت Tcell طیف گسترده ای از تعرفه ها را برای اتصال و استفاده در روترها ارائه می دهد – “4G نامحدود”. این تعرفه ها برای کاربران منظم و فعال اینترنت مناسب است. با اتصال بسته ای از خط “Unlimited 4G” ، به راحتی 24/7 آنلاین خواهید بود! مزیت بسته های نامحدود این است که امکان استفاده از اینترنت حتی پس از پایان حجم اصلی ترافیک با توجه به گزینه تعرفه محدود نمی شود!

مشترک براساس نیازهای خود در استفاده از اینترنت ، می تواند بسته بندی مناسب خود را انتخاب کند – هم از نظر اندازه و هم از نظر هزینه. جزئیات بیشتر در مورد تعرفه های 4G نامحدود: https://www.tcell.tj/internet/4g/rates/unlimited-4g.php

Tcell بزرگترین شرکت مخابراتی در تاجیکستان است که تنها سهامدار آن صندوق توسعه اقتصادی آقاخان (AKFED) است. AKFED یک آژانس توسعه بین المللی است که به پرورش کارآفرینی و ایجاد بنگاه های اقتصادی پایدار اختصاص دارد.

AKFED یکی از آژانس های AKDN است ، شبکه ای از آژانس های توسعه خصوصی که به بهبود فرصت ها و شرایط زندگی مردم کشورهای در حال توسعه اختصاص یافته است.

آژانس های AKDN صرف نظر از ملت ، جنسیت و مذهبشان برای منافع عمومی همه شهروندان کار می کنند. AKDN قصد دارد به توسعه تاجیکستان فعال اقتصادی ، پایدار سیاسی ، متنوع از نظر فکری و تحمل فرهنگی کمک کند.