Tcell پوشش اینترنت 3G را در GBAO

گسترش داد

Tcell پوشش اینترنت 3G را در GBAO گسترش داد 5 نوامبر 2020 10:42 صبح

07 اوستا . Tj | 05.11.2020 | سرویس مطبوعاتی شرکت ارتباطات سیار گزارش داد ، اپراتور پیشرو و ابتکاری این کشور ، Tcell ، همچنان به سرمایه گذاری در زمینه نوسازی شبکه در سراسر تاجیکستان ادامه می دهد.

به عنوان بخشی از پروژه نوسازی بعدی ، 13 ایستگاه پایه جدید با استاندارد 3G در GBAO نصب شد که به ساکنان این مناطق امکان می دهد از تمام مزایای اینترنت پرسرعت از Tcell بهره مند شوند.

طی چند هفته گذشته ، کار فنی در 13 شهرک در دروز ، اشکاشیم ، روشان ، شوگانان ، ونج و در شهر خروگ انجام شده است.

“بیشتر جمعیت GBAO مشترکان Tcell هستند و سالها به این شرکت وفادار مانده اند. به همین دلیل Tcell تلاش می کند تا با بهبود و بهبود شبکه در این منطقه ، نیازهای توسعه دیجیتال را برآورده کند. ما به طور منظم در توسعه ، گسترش و نوسازی زیرساخت های شبکه خود سرمایه گذاری می کنیم تا کیفیت را بهبود بخشیم و پوشش ارتباطات را گسترش دهیم. ”

به لطف جدیدترین مدرنیزاسیون ، ارتباطات سیار استاندارد 3G برای اولین بار در 13 شهرک ظاهر شد ، به این معنی که ساکنان آنها قادر به پیوستن به اینترنت جهانی بودند. با تبدیل شدن به کاربران فعال اینترنت ، آنها می توانند از منابع اطلاعاتی متعددی استفاده کنند و همیشه با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشند.

توسعه شبکه در شرایط مرتفع GBAO کاری سخت و دشوار است. علیرغم مشکلات ، Tcell تلاش می کند تا شبکه خود را در منطقه توسعه دهد ، و فرصت های جدید فن آوری را برای ساکنان خود ایجاد کند.

Tcell بزرگترین شرکت مخابراتی در تاجیکستان است که تنها سهامدار آن صندوق توسعه اقتصادی آقاخان (AKFED) است. AKFED یک آژانس توسعه بین المللی است که به ارتقا of کارآفرینی و ایجاد بنگاه های اقتصادی پایدار اختصاص دارد.

AKFED یکی از آژانس های AKDN است ، شبکه ای از آژانس های توسعه خصوصی که به بهبود فرصت ها و شرایط زندگی مردم کشورهای در حال توسعه اختصاص یافته است.

آژانس های AKDN صرف نظر از ملت ، جنسیت و مذهبشان برای منافع عمومی همه شهروندان کار می کنند. AKDN قصد دارد به توسعه تاجیکستان فعال اقتصادی ، پایدار سیاسی ، متنوع از نظر فکری و تحمل فرهنگی کمک کند.