Tcell به یک شریک رسمی لیگ ربات ها در تاجیکستان تبدیل شده است!


Tcell به یک شریک رسمی لیگ ربات ها در تاجیکستان تبدیل شده است! 12 نوامبر 2020 ، ساعت 13:30

11 اوستا . Tj | 12.11.2020 | اپراتور پیشرو و ابتکاری کشور ، Tcell ، با League of Robots ، یک مرکز آموزشی برای رباتیک و برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان ، همکاری استراتژیک انجام داده است.

همانطور که توسط سرویس مطبوعاتی Tcell گزارش شده است ، لیگ ربات ها دوره های آنلاین برنامه نویسی را برای کودکان راه اندازی می کند. دانشجویان لیگ می توانند از راه دور برنامه نویسی را در Scratch ، Python ، HTML CSS بیاموزند. می توانید برای دوره های آموزشی اینجا ثبت نام کنید: https://taplink.cc/ligarobotovdushanbe

Tcell با فراهم آوردن دسترسی سریع و سریع به اینترنت برای کلاسهای از راه دور کاملاً برای همه دانشجویان برای کل دوره تحصیل ، از این پروژه پشتیبانی کرد!

در حال حاضر ، نیاز فزاینده ای به یادگیری مهارت های جدید فن آوری وجود دارد. دوره های برنامه نویسی آنلاین لیگ ربات ها و Tcell به آشکار شدن استعدادهای کودکان از سنین پایین کمک می کند و از همه مهمتر علاقه به فناوری اطلاعات را در آنها ایجاد می کند.

در چارچوب مسئولیت اجتماعی ، Tcell به طور مداوم از بخش آموزش حمایت می کند. این شرکت معتقد است که راه مستقیم تحقق توانمندی های هر شخص دسترسی نامحدود به اطلاعات و منابع آموزشی است.

Tcell بزرگترین شرکت مخابراتی در تاجیکستان است که تنها سهامدار آن صندوق توسعه اقتصادی آقاخان (AKFED) است. AKFED یک آژانس توسعه بین المللی است که به پرورش کارآفرینی و ایجاد بنگاه های اقتصادی پایدار اختصاص دارد.

AKFED یکی از آژانس های AKDN است ، شبکه ای از آژانس های توسعه خصوصی که به بهبود فرصت ها و شرایط زندگی مردم کشورهای در حال توسعه اختصاص یافته است.

آژانس های AKDN صرف نظر از ملت ، جنسیت و مذهبشان برای منافع عمومی همه شهروندان کار می کنند. AKDN قصد دارد به توسعه تاجیکستان فعال اقتصادی ، پایدار سیاسی ، متنوع از نظر فکری و تحمل فرهنگی کمک کند.