Tcell از آموزش روزنامه نگاری چندرسانه ای – اوستا پشتیبانی کرد

آموزش پشتیبانی روزنامه نگاری چندرسانه ای توسط Tcell

24 نوامبر 2020 ، ساعت 13:33

اوستا. Tj | 24.11.2020 | اپراتور پیشرو و ابتکاری کشور ، Tcell ، از آموزش “قرن جدید: فن آوری ها و نوآوری ها در روزنامه نگاری چندرسانه ای” از آکادمی دولتی رسانه های جمعی جمهوری تاجیکستان و اتحادیه روزنامه نگاران تاجیکستان پشتیبانی کرد.

این آموزش با حضور حدود 20 روزنامه نگار و کارمند رسانه ای در تاجیکستان برگزار شد. سرویس مطبوعاتی Tcell گزارش داد ، کارشناس Tcell ، خیلواتشو خودجاف به عنوان یک مربی-سخنران عمل کرد.

به مدت 5 روز ، شرکت کنندگان فن آوری های جدید و مبانی روزنامه نگاری چندرسانه ای مدرن را مطالعه کردند. شرکت کنندگان در مورد انتخاب موضوعات و در مورد ابزارهای ویژه دیجیتال برای ایجاد محتوای چندرسانه ای خود اطلاعات کسب کردند.

تصور روزنامه نگاری مدرن بدون مواد چندرسانه ای ، طراحی روشن و یکپارچه سازی دیجیتال غیرممکن است. شرکت کنندگان همچنین یک دوره فشرده عملی در زمینه خلق چنین مطالبی را گذراندند.

Tcell به همه روزنامه نگاران شرکت کننده در این آموزش اینترنت پرسرعت 4G برای کار حرفه ای بصورت آنلاین ارائه داد: در این آموزش ، شرکت کنندگان مواد خود را ایجاد کردند و با ابزارهای دیجیتال در شبکه کار کردند.

Tcell تلاش می کند تا بخش آموزش را در تاجیکستان توسعه و پشتیبانی کند. Tcell با پشتیبانی از آموزش ها و پروژه های آموزشی به آموزش جوانان و توسعه حرفه ای متخصصان مشارکت می کند.

Tcell بزرگترین شرکت مخابراتی در تاجیکستان است که تنها سهامدار آن صندوق توسعه اقتصادی آقاخان (AKFED) است. AKFED یک آژانس توسعه بین المللی است که به ارتقا of کارآفرینی و ایجاد بنگاه های اقتصادی پایدار اختصاص دارد.

AKFED یکی از آژانس های AKDN است ، شبکه ای از آژانس های توسعه خصوصی که به بهبود فرصت ها و شرایط زندگی مردم کشورهای در حال توسعه اختصاص یافته است.

آژانس های AKDN صرف نظر از ملت ، جنسیت و مذهب آنها برای منافع عمومی همه شهروندان کار می کنند. AKDN قصد دارد به توسعه تاجیکستان فعال اقتصادی ، پایدار سیاسی ، متنوع از نظر فکری و تحمل فرهنگی کمک کند.