Tcell به حمایت از قهرمانان جوان کشور – اوستا – ادامه می دهد

Tcell به حمایت از قهرمانان جوان کشور ادامه می دهد

19 نوامبر 2020 ، 08:55

08اوستا Tj | 19/11/2020 | مدیر کل اپراتور نوآور پیشرو کشور Tcell – Ozodkhon Davlatshoev دیدار و قهرمان بدمینتون جوان تاجیکستان – پیروزی Omina Okhonkadamova را تبریک گفت.

به گزارش سرویس مطبوعاتی شرکت ارتباطات سیار Tcell ، اومینا اوخونکادامووا در مسابقات قهرمانی بدمینتون جمهوری تاجیکستان در رده زیر 13 سال که از 12 تا 15 نوامبر برگزار شد ، به مقام قهرمانی دست یافت.

بدمینتون یک ورزش نسبتاً محبوب در تاجیکستان است. فدراسیون بدمینتون تاجیکستان به همراه کمیته امور جوانان و ورزش به طور منظم مسابقات قهرمانی و مسابقات را برگزار می کنند.

Tcell در مراحل مسابقه از این ورزشکار پشتیبانی می کرد. مدیر کل Tcell ، Ozodkhon Davlatshoev ، شخصاً به Omina تبریک گفت ، برای او آرزوی پیروزی های ورزشی بیشتر کرد و هدایای به یاد ماندنی Tcell را به قهرمان اهدا کرد.

“ما در Tcell به چنین ورزشکاران جوان و آینده داری بسیار افتخار می کنیم. ما به خوبی می فهمیم که چگونه کشتی ، پیروزی ، شکست ، موفقیت و تمرینات شدید را بدست می آورند. چنین ورزشکارانی افتخار کل تاجیکستان است. Tcell از استعدادهای جوان در ورزش های مختلف حمایت و شکوفا می کند. ”گفت Ozodkhon Davlatshoev.

در حال حاضر ، شرکت Tcell به طور فعال در فعالیت های اجتماعی در زمینه هایی مانند یک سبک زندگی سالم و یک محیط سالم مشارکت دارد. Tcell به طور مرتب از فعالیت های مختلف ورزشی: دوچرخه سواری ، فوتبال ، بدمینتون و سایر ورزش ها پشتیبانی می کند و همچنین به طور فعال در پروژه های بهبود محیط زیست شرکت می کند.

از نظر Tcell ، حمایت از رویدادهای ورزشی جایگاه مهمی در استراتژی مسئولیت اجتماعی دارد: Tcell تلاش می کند ارزش های صحیح را در نسل جوان تربیت کند و سبک زندگی سالم را ارتقا بخشد.

Tcell بزرگترین شرکت مخابراتی در تاجیکستان است که تنها سهامدار آن صندوق توسعه اقتصادی آقاخان (AKFED) است. AKFED یک آژانس توسعه بین المللی است که به ارتقا of کارآفرینی و ایجاد بنگاه های اقتصادی پایدار اختصاص دارد.

AKFED یکی از آژانس های AKDN است ، شبکه ای از آژانس های توسعه خصوصی که به بهبود فرصت ها و شرایط زندگی مردم کشورهای در حال توسعه اختصاص یافته است.

آژانس های AKDN صرف نظر از ملت ، جنسیت و مذهب آنها برای منافع عمومی همه شهروندان کار می کنند. AKDN قصد دارد به توسعه یک تاجیکستان فعال اقتصادی ، سیاسی پایدار ، متنوع از نظر فکری و تحمل فرهنگی کمک کند.