آکادمی تجارت Tcell به شریک رسمی کنفرانس T & DFEST “ارتقا training آموزش شرکت” در تاجیکستان

تبدیل شده است

آکادمی تجارت Tcell به یک شریک رسمی کنفرانس T & DFEST “ارتقا training آموزش شرکت” در تاجیکستان تبدیل شده است 29 اکتبر 2020 ، ساعت 15:55

02 اوستا . Tj | 10/29/2020 | اپراتور پیشرو و ابتکاری کشور – Tcell به طور سنتی به یک شریک کشور در کنفرانس T & DFEST در زمینه مدیریت ، آموزش و توسعه پرسنل تبدیل شده است.

Tcell از همه علاقه مندان دعوت می کند تا کاملاً رایگان به این رویداد بین المللی بپیوندند! “گزارش خدمات مطبوعاتی شرکت ارتباطات سیار Tcell.

کنفرانس بین المللی T & DFEST یک رویداد صنعتی در زمینه مدیریت ، آموزش و توسعه منابع انسانی است. این کنفرانس 5 تا 6 نوامبر بصورت آنلاین برگزار می شود و به موضوع “ارتقا training آموزش شرکت” اختصاص دارد.

Tcell از روسا و مدیران شرکت ها ، متخصصان در زمینه مدیریت پرسنل ، نمایندگان بخشهای آموزش و توسعه ، مربیان ، سازمان دهندگان برنامه های آموزشی و معلمان و همچنین همه افرادی که رشد شخصی و شغلی برای آنها مهم است ، دعوت می کند تا به این کنفرانس بپیوندند.

شرکت در کنفرانس کاملاً رایگان است ، ثبت نام در لینک موجود است: http://trainfest.kz

به چند دلیل عنوان “ارتقاgrade آموزش شرکت” انتخاب شد. سال 2020 برای همه سالی آسان نبوده است. مشاغل ، فرایندها ، مردم دوباره جمع شدند. این تغییرات همه مناطق را تحت تأثیر قرار داده است. مشاغل در حال جهش به سمت دیجیتال هستند. همه چیز به روز می شود: ساختارها ، فرایندها ، رویکردها ، ارتباطات و روابط. اکنون ما نیاز به تغییر ، به روزرسانی و بهبود داریم.

TcellBusinessAcademy نه برای اولین بار در این کنفرانس شرکت می کند. امسال همراه با متخصصان بین المللی در زمینه آموزش و توسعه پرسنل ، رئیس آکادمی تجارت Tcell ، الدار ابلائف در این کنفرانس سخنرانی خواهد کرد ، وی ابزارها و موارد عملی را از Tcell به اشتراک می گذارد.

Tcell بزرگترین شرکت ارتباط از راه دور در تاجیکستان است که تنها سهامدار آن صندوق توسعه اقتصادی آقاخان (AKFED) است. AKFED یک آژانس توسعه بین المللی است که به ارتقا of کارآفرینی و ایجاد بنگاه های اقتصادی پایدار اختصاص دارد.

AKFED یکی از آژانس های AKDN است ، شبکه ای از آژانس های توسعه خصوصی که به بهبود فرصت ها و شرایط زندگی مردم کشورهای در حال توسعه اختصاص یافته است.

آژانس های AKDN صرف نظر از ملت ، جنسیت و مذهبشان برای منافع عمومی همه شهروندان کار می کنند. AKDN قصد دارد به توسعه تاجیکستان فعال اقتصادی ، پایدار سیاسی ، متنوع از نظر فکری و تحمل فرهنگی کمک کند.