آکادمی واگانووا در سن پترزبورگ از راه دور

من توسط رئیس آکادمی هنر در سن پترزبورگ ، رئیس هنرستان پشتیبانی می شود. آنها گفتند – نه آنلاین ، این نمی تواند باشد. هنر را نمی توان اینگونه آموخت. در باله ، تماس شخصی نیز بسیار مهم است. ما به کودکان بصورت حضوری “را آموزش می دهیم.

تسیسکاریدزه خاطرنشان کرد که این موسسه آموزشی به طور منظم ویروس کرونا را آزمایش می کند: “ ما در کودکان هیچ گونه افراط و تفریحی نداشتیم “. برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، هنرهای آزاد به صورت آنلاین آموزش داده می شود. رشته های تنظیم رقص و فقط برای آنها – فقط به صورت حضوری. تسیسکاریدزه افزود که در بهار ، پذیرش آکادمی ، که معمولاً در ژوئن برگزار می شود ، به دلیل قرنطینه به اوت موکول شد. رئیس دانشگاه مطمئن است که پذیرش آنلاین در مدرسه باله غیرممکن است و وزیر فرهنگ ، اولگا لیوبیموا ، در این مورد با او موافقت کرد.

آکادمی باله روسیه Vaganova در سال 1738 تاسیس شد. او نه تنها توسط طراحان رقص مشهور مانند ژول پرو و ​​ماریوس پتیپا ، بلکه توسط رقصندگان برجسته ای از جمله آنا پاولووا ، مارینا سمنوا ، گالینا اولانوا ، ناتالیا دودینسکایا ، ماتیلدا کشینسایکا ، واسلاو نیژینسکی ، میخائیل باریشنیکوف ، اولیانا لوپاتسکینا و دایانا واپاتشینا و دیانا مورد تجلیل قرار گرفت. بسیاری دیگر.

در آکادمی چندین سطح تحصیلات وجود دارد – آموزش عمومی پایه ، آموزش حرفه ای متوسطه و آموزش عالی (دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی).