“آمادئوس. آزمایشگاه اپرا “

05.11.2020
از 25 اکتبر تا 8 نوامبر 2020 ، پروژه بین المللی آموزشی و خلاقانه جوانان” کلاس اپرا “در مسکو در حال انجام است که در چارچوب آن یک چرخه کامل از آماده سازی اپرا” آمادئوس “است. آزمایشگاه اپرا »و پس از آن اجرا در صحنه تئاتر مسکو تئاتر نوایا. E.V. کولوبوف در 8 نوامبر. / p>

این اجرا شامل صحنه هایی از اپرا توسط V.A. لیبرتو موتزارت توسط ال. دا پونته – “ازدواج فیگارو” ، “دون جیووانی” و “بنابراین همه می کنند”. این تولید بر اساس اسکیس های موسیقی و روانشناختی است که توسط یک ایده مشترک به هم پیوسته است و در پایان اجرا مشخص می شود. هر اتود یک عدد کامل کامل است.

این برنامه آموزشی شامل کلاسهای استاد آوازی با معلمان برجسته از روسیه و خارج از کشور ، کار با یک نوازنده موسیقی ، مربیگری زبان ، تمرینات ارکسترال با ارکستر مجلسی مسکو Musica viva ، همکاری با یک کارگردان برای ایجاد تصویر صحنه است. هیچ مشابهی از چنین پروژه ای در روسیه وجود ندارد.

در نتیجه انتخاب ، بیش از 30 مجری جوان از مناطق مختلف روسیه و جهان در مسکو جمع شدند. همچنین دانشجویان دانشکده سنوگرافی GITIS در این پروژه شرکت می کنند. لباس و مناظر برای اجرا بر اساس طراحی آنها ایجاد می شود. کلاسها با شرکت کنندگان و کلاسهای استادانه روزانه در سالن های گالری هنر هنرمند مردمی اتحاد جماهیر شوروی سوسیال الکساندر شیلوف و سالن موسیقی آرخیپوف برگزار می شود.

برگزار کننده – بنیاد خیریه النا اوبرازتسوا. کلاس اپرا بخشی از یک پروژه بزرگ بین المللی بنیاد النا اوبرازتسوا “صداهای میراث” است که با استفاده از کمک مالی رئیس جمهور فدراسیون روسیه توسط بنیاد کمک های مالی ریاست جمهوری تأمین می شود.

مدیر موسیقی پروژه و رهبر ارکستر ، خواننده اپرای مشهور جهان ، رهبر ارکستر ، دیمیتری کورچاک است. مدیر هنری ارنستو پالاسیو ، مدیر آکادمی روسینی و جشنواره پسارو است. از جمله معلمان این پروژه می توان به دیمیتری ودووین ، رئیس برنامه اپرای جوانان تئاتر بولشوی ، خواننده اپرای مشهور جهان ، مارینا مشچریاکوا و مربی ایتالیایی آنا کریوچنکووا اشاره کرد. مدیر – مدیر تولید کانال تلویزیونی روسیه 1 ، معلم آکادمی موسیقی روسیه به نام گنسینیخ سرگئی شیروکوف /

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی بنیاد النا اوبرازتوا

05.11.2020

جشنواره ای را در art-center.ru انتخاب کنید