“ویکتوریا – 2020”: رای گیری

آغاز شده است

یوری کوستین

عصر جشن جایزه ، که در سال 2016 توسط میخائیل گوتسریف ، شاعر و خیرخواه ، ایگور کروتوی آهنگساز و تهیه کننده ، یوری کوستین ، نویسنده و مدیر رسانه ، تاسیس شد ، به درخشان ترین رویداد موسیقی سال تبدیل شده است. در این شام جشن جشن با حضور نمایندگان زیبای موسیقی کشور: گریگوری لپس ، فیلیپ کرکوروف ، داوا ، پولینا گاگارینا ، آلنا سویریدووا ، زارا ، ایگور ماتوینوکو ، آنیتا تسوی ، سوگدیانا ، اولگ میتایائف ، ایرینا کروگ و بسیاری دیگر از ستارگان موسیقی ملی ، روزنامه نگاری ، فرهنگ.

رئیس بنیاد جایزه یوری کوستین عصر را افتتاح کرد: “صنعت از بدترین جنگهای جهانی دوم گذشته است. و امروز سرنوشت نه تنها اولین جایزه موسیقی حرفه ای در روسیه ، بلکه کل صنعت نیز تا حد زیادی به دانشگاهیان بستگی دارد. ” در همان زمان ، رئیس بنیاد بر حفظ اصولی سیستم رای گیری ویکتوریا تأکید کرد: “ما جایزه را نه برای تقسیم تندیس ها ، بلکه برای ایجاد مکانیزمی برای ارزیابی عادلانه خلاقیت چهره های صنعت موسیقی ایجاد کردیم”. یو.کوستین از همکاران خود برای همکاری و عدم مداخله در روند رأی گیری تشکر کرد.

ایگور کروتوی

نظر رئیس آکادمی را یکی از بنیانگذاران “ویکتوریا” – ایگور کروتوی آهنگساز و تهیه کننده به اشتراک می گذارد: “یک جایزه عینی همیشه یک جمع بندی صادقانه است. این رویکرد عملی است که ویکتوریا را به “علامت کیفیت” شناخته شده و مورد احترام تبدیل می کند. جایزه ما تنها جایزه در جامعه موسیقی است که به جای نامزد شدن ، برندگان انتخاب می شوند. “

در 23 اکتبر ، دانشگاهیان جایزه – نوازندگان ، تهیه کنندگان ، روزنامه نگاران ، رای گیری برای نامزدهای سال 2020 را آغاز کردند.

مراسم اهدای جوایز ویکتوریا 2020 در 3 دسامبر در کاخ ایالتی کرملین برگزار می شود.

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی جایزه ملی موسیقی روسیه “ویکتوریا – 2020”
عکس از آندری پومیان