اکشن روسی “شب سینما” در تاریخ 29 آگوست برگزار خواهد شد

08/26/2020
در 29 آگوست در تمام مناطق روسیه “شب سینما” برگزار می شود – اولین اقدام تمام روسیه پس از همه گیری ، که هر دو بصورت آنلاین برگزار می شود و در قالب آفلاین. شریک اصلی اطلاع رسانی “شب سینما” به طور سنتی پرتال “فرهنگ.ر اف” است. وب سایت رسمی این اکشن شامل مطالب موضوعی در مورد تاریخ سینمای روسیه و همچنین پوستری از رویدادهای سینما شب است: حدود 400 نمایش فیلم ، سخنرانی ، عصرها و نمایشگاه های خلاق. همچنین در تعطیلات آخر هفته ، بازدید کنندگان از پورتال Kultura.RF قادر خواهند بود پخش رویدادهای هیجان انگیز آنلاین را همزمان با اقدام در بخش LIVE مشاهده کنند.

برنامه نمایش فیلم های وزارت فرهنگ روسیه و صندوق سینما که در “شب سینما” در سینماها در سراسر کشور برگزار می شود ، شامل سه فیلم پرطرفدار روسیه در سال خواهد بود: کمدی “Kholop” ، چهارمین قسمت از انیمیشن انیمیشن “ایوان تسارویچ و گرگ خاکستری” و عاقبت ملودرام موسیقی دیدنی و جذاب “یخ”. همه نمایش ها مطابق با قوانین ایمنی تعیین شده توسط روسپوتربنادور برگزار می شود

شب سینما اولین کمپین روسی است که امسال به صورت آفلاین برگزار می شود. ماکسیم کسنزوف ، معاون وزیر فرهنگ فدراسیون روسیه گفت: سینماها با یک برنامه جالب و متنوع بازدیدکنندگان خود را به وجد می آورند: سینمای مدرن روسیه ، آثار کلاسیک سینمای شوروی و افسانه های توزیع جهانی وجود دارد. – برای تحقق آسان تر می توان از طریق میهمانان از پیمایش در رویدادها ، سردبیر پورتال Kultura.RF پوستری از رویدادهای این اقدام را در شهرهای روسیه تهیه کرده است. و برای کسانی که هنوز آمادگی حضور در رویدادها را ندارند ، این پورتال طیف گسترده ای از فرصت های آنلاین را ارائه می دهد. “

Kultura.RF خدمات پیشنهادی فیلم مخصوصاً برای شب سینما را آماده کرده است. یک پرسشنامه کوچک ترجیحات کاربران را می یابد و به انتخاب فیلمی برای عصرانه از مجموعه پورتال کمک می کند.

Kultura.RF همچنین از کاربران شبکه های اجتماعی دعوت می کند تا به چالش موضوعی در TikTok بپیوندند. فیلم های کوتاه را با استفاده از لیست پخش ویژه با موسیقی متن فیلم های شوروی ضبط کنید و آنها را با هشتگ #nightcino ارسال کنید. کلیه اطلاعات مربوط به این عمل در یک صفحه مخصوص در قسمت “جالب” در دسترس خواهد بود.

برنامه پخش ، پوستر رویدادها ، انتخاب مطالبی درباره سینما و موارد دیگر در صفحه رسمی “شب های سینما” و همچنین در شبکه های اجتماعی پورتال “Culture.RF” موجود است.

08/26/2020