رویدادهای مهم مسابقه آوازخوانان جوان برای جایزه اولگا سوسنوسکایا به صورت زنده

پخش خواهد شد

همه پخش های آنلاین در کانال YouTube مسابقه برگزار می شوند و همزمان – در ساعت 15:00 به وقت مسکو آغاز می شوند.

دور اول این مسابقه تا 10 نوامبر ادامه خواهد داشت – در این دوره ، 11 نفر از اعضای هیئت داوران ضبط ها را با عملکرد رقابتی همه 123 شرکت کننده بررسی می کنند. و در تاریخ 11 نوامبر ، اسامی شرکت کنندگان در مرحله دوم مسابقه آوازی پذیرفته شده به صورت زنده اعلام می شود.

در روزهای 27 ، 28 ، 29 ، 30 و 1 دسامبر ، پخش کلاس های استادانه توسط اعضای هیئت داوران و دوره های تازه سازی برای شرکت کنندگان ، معلمان و شنوندگان رایگان برگزار می شود.

در تاریخ 30 نوامبر ، پخش مستقیم دیگری انجام می شود – اعلام نتایج اولیه رای گیری مخاطبان. اعضای هیئت داوران همچنین در مورد برداشت خود از مسابقه ، کلاسهای استاد برگزار شده و کنسرت گالا صحبت خواهند کرد. نتایج مسابقه ، همانطور که قبلاً برنامه ریزی شده بود ، در این روز اعلام نخواهد شد. برگزارکنندگان تصمیم گرفتند که فریب را ترک کنند و فقط در تاریخ 6 دسامبر در کنسرت گالا اسامی برندگان اعلام خواهد شد.

اولین پخش مستقیم در کمتر از یک هفته انجام می شود. برای از دست ندادن رویدادهای مهم ماراتن مسابقه ، برگزارکنندگان توصیه می کنند که از قبل در کانال مسابقه در YouTube مشترک شوید و با برنامه همه رویدادها آشنا شوید.

***

مسابقه بین المللی خوانندگان جوان برای جایزه اولگا سوسنوسکایا (دور اول) XIX (اول فاصله) در دو مرحله از 1 تا 30 نوامبر سال 2020 برگزار می شود. ژانر – آواز آکادمیک ، سن شرکت کنندگان – از 9 تا 21 سال ، مجموع صندوق جایزه – 270،000 روبل.

این مسابقه با حمایت صندوق کمک های مالی ریاست جمهوری به عنوان بخشی از پروژه بلند مدت “مسابقه بین المللی آوازخوانان جوان برای جایزه اولگا سوسنوسکایا – ترانزیت سالگرد 2019-2021” برگزار می شود.

تمام جزئیات را می توان در وب سایت رسمی مرکز تولیدکنندگان ولادیمیر یورکوفسک یافت.

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی
مسابقه بین المللی آوازخوانان جوان
برای جایزه اولگا سوسنوسکایا.