Neuromonakh Feofan در Balalaika

طبل و باس بازی کرد

درام قدیمی روسیه با لژینکا

شب ، هنگام قدم زدن در یكی از خیابان های یكاترینبورگ در طول جشنواره شب موسیقی اورال ، ناگهان صدای غرش شنیدم ، گویی كه گله ای از اسبها از دور گال می زدند. حسی وجود داشت که حتی زمین با لرزش لرزید. این Neuromonakh Theophan ، یکی از عجیب ترین و محبوب ترین هنرمندان جایگزین معاصر است که گله خود را سرگرم می کند. در جهان یک شخصیت عجیب و غریب که همیشه با کلاه ای که چهره خود را پنهان می کند و همراهی با یک خرس و دی جی نیکودیم چهره خود را اجرا می کند چه نام دارد ، هنوز هیچ کس نمی داند. در همین حال ، او به طور فعال به سرگرمی و آزمایش های موسیقی خود ادامه می دهد ، پروژه دیگری – پانک به نام “PNEUMOSLON” ایجاد می کند ، جایی که او نیز در تصویر (با ماسک) روی صحنه ظاهر می شود ، و اکنون یک آلبوم سنگین از 20 قطعه به نام “آکوستیک” را منتشر کرده است. “.

شکل>

دیسک باعث یک تحریک جدی شد. واقعیت این است که فوفان سبک خود را “طبل قدیمی و باس قدیمی روسیه” می نامد ، و با عبور از عناصر این جهت الکترونیکی با عامیانه. جمعیت تشویق می کنند. علاوه بر این ، برای عاشقان موسیقی راک در بزرگترین جشنواره های انرژی بسیار عالی است. در اصل ، ارائه این پروژه در آکوستیک بسیار دشوار بود ، اما ارائه چنین برنامه ای صورت گرفت. و در قرنطینه – در ماراتن آنلاین “منتظر موسیقی خودم خواهم بود”. اوضاع بالای سقف است! ضبط مناجات جدید ، کار در ساخت یک فیلم ، توسعه تجهیزات جدید کنسرت ، فناوری های جدید برای نمایش در کنسرت ها “، – سپس نوروموناخ به MK گفت. و او به سخنان خود صادق بود. نتیجه دیسک منتشر شد. جای تعجب است که در نسخه های صوتی صدای ترکیبات حتی غنی تر شده و به هیچ وجه ساده تر نمی شود. رول Rock ‘n’ از Tropa نشات می گیرد – اگر کمی بیشتر خواب ببینید و با آرایش بازی کنید ، می توانید به راحتی یک فیلم اکشن راک تهیه کنید ، در آهنگ Cold in the Woods ، به نظر می رسد ریتم های آمریکای لاتین در حال لغزش است و به آهنگ Craft می توانید کاملاً آسان رقص lezginka. البته ، درام پر انرژی انرژی بالالائی همچنان خط اصلی است. همانطور که این هنرمند در همان آهنگ اول اعتراف می کند: “بلند شدن برای یک درام برای من آسان است … رفتن به یک درام برای من آسان … رقصیدن با یک درام برای من آسان است …” ، و در آهنگ دیگر او ادامه می دهد: “آواز به من اجازه نمی دهد محو شوم ، آه درام قدرتمند قدیمی روسیه”. خوشبختی تند و تیز با یک لمس جزئی از غم و اندوه ، جدی بودن (تا حدی کمتر ، صادق) – همراه با طنز است. چه اسامی به تنهایی وجود دارد – “Vigor is a way of life” ، “Drown for Feofan”. “می دانیم” تقریباً مثل یک تصنیف به نظر می رسد. در بوم صوتی متنوع ، همه چیز در هم تنیده است. آلبوم مانند اجرای موسیقی صوتی ، مانند یک اپرای راک ، یا مانند یک حماسه به نظر می رسد. حماسه با یک نسخه آکوستیک از ضربه “Trample” با کر مشهور به پایان می رسد “باید میدان را پایمال کند”. Neuromonakh در حین اجرای نمایش در هوای آزاد ، یک جذابیت را ترتیب می دهد: طرفداران در مقابل یکدیگر در دو دیوار ایستاده اند ، و سپس شروع به دویدن به سمت یکدیگر می کنند. “فقط دوشیزه های قرمز کنار می ماند!” – تئوفان هربار هشدار می دهد. هنوز یک دختر مجرد صدمه دیده است

شکل>

تجربیات کیهانی “افراد قبلی”

دیستوپیا به ویژه با لمس فانتزی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. با توجه به آنچه سورپرایز 2020 برای همه زمینی ها به ارمغان می آورد ، بحث در مورد زمان پرواز به یک سیاره دیگر افراد خلاق را دور نمی زند. کرم سودا آلبومی را منتشر کرده است که نه مانند آنچه قبلاً انجام داده است و نه از آنچه هنرمندان دیگر خلق کرده اند. دیسک “بین کهکشانی” ترکیبی از ساخته های روایی و موسیقی است که طرح داستان را منعکس و ادامه می دهد. یک دیسک کتاب صوتی 5 فصل ، که در آن یک قهرمان بی نام ، با صدای متیو مک کاناوی ، داستان خارق العاده ای راجع به چگونگی فرار “پیرمردان سابق” از عطارد ، تصرف شده توسط ایده های احیا شده مارکسیسم ، می گوید. خود راوی محکوم به فرار بود ، زیرا مرگ او را در سیاره خانه خود انتظار داشت. او متهم به برادر داماد پادشاه بود. محبوب آنا نیز به اعدام محکوم شد ، زیرا گلهای رز را با آب یخبندان سیراب می کرد. کار در پناهگاه ها به کاهش مجازات کمک نکرد ، بنابراین مجبور به فرار شدند. در همان زمان ، قهرمان با قضاوت از گفته های خودش ، از روانگردان ها استفاده می کند ، زیرا او دیگر نمی تواند آنچه را که روی عطارد اتفاق می افتد بایستد ، آنا نگه می دارد و آن را “زنی بسیار قوی” عنوان می کند. اعضای اودیسه امیدوارند که همه ساکنان این سیاره را که ناخواسته به نظر می رسد به دنیاهای جدید منتقل کنند. با این حال ، در این سفر ، همه چیز خیلی ساده به نظر نمی رسد ، آزمایشات در راه است. به طور کلی ، داستان برای ضعف قلب نیست. اگرچه به نظر می رسد که شخصیت ها از عطارد فرار می کنند ، اما تکنسین آنا رومانوفسایا در یکی از آهنگ ها آواز می خواند: “ببخشید ، زمین ، تا دوره جدید برنخواهم گشت. و اجازه دهید که برف های یک سیاره دیگر پیچیده شود ، مرا فراموش کنید ، کهکشان من را فراموش کنید. ” ریتم های کیهانی بیانی به یک الگوی مشترک ترکیب می شوند. این آلبوم جلوه ای همهجانبه ایجاد می کند.

معروف ترین آهنگ های کرم سودا “دیگر احزاب نیستند” و “گریه برای تکنو” هستند ، اما خلاقیت و تخیل آنها بسیار گسترده تر است. تصادفی نیست که نوازندگان مورد توجه ایوان دورن قرار گرفتند ، که برچسب آنها شروع به آزاد شدن کرد ، زیرا او همچنین عاشق آزمایش های مد روز است که تمام مرزهای موسیقی را از بین می برد. خانه پاپ ، r’n’b ، downtempo – محققان ژانرهای مختلفی را با هم ترکیب می کنند. تا به حال ، آنها هنوز بیشتر به عنوان یک گروه رقص درک می شدند ، اما همانطور که می گویند ، پس از Intergalactic ، س questionsالاتی مطرح شد. نمی دانم هنرمندان دیگر به چه شکلی شنا می کنند و مردم چگونه به تجربیات جدید واکنش نشان می دهند. آلبوم کتاب فانتزی سلیقه شنوندگان را جلب کرد و به نمودارهای iTunes رسید.