تجربه رم آنها. از جنسیس در آماده سازی معلمان رشته های موسیقی

استفاده خواهد شد

> عکس

ولادیمیر تولستوی ، مشاور رئیس جمهور فدراسیون روسیه ، رئیس انجمن بین المللی معلمان زبان و ادبیات روسی (MAPRYAL) در این رویداد شرکت کرد.

در سخنان افتتاحیه خود ، اولگا لیوبیموا از همه حاضرین تشکر کرد که این فرصت را داشتند تا در مورد کلیه موضوعات مربوطه به تفصیل بحث کنند و در مورد کار مؤسسات آموزشی در طول همه گیری و کلاس های کارشناسی ارشد آنلاین خود آگاه شوند.

به نوبه خود ، سرگئی كراتسوف رویكردهای جدیدی را در سیستم آموزش ارائه داد كه باعث می شود تا دانش آموزان مدارس برای بازدید از اشیاء فرهنگی – اجتماعی و مشاركت در زندگی فرهنگی مناطق حضور یابند. وزیر یادآور شد: از سال تحصیلی جدید ، مدارس برنامه های خود را با محتوا پر می کنند که برای دانش آموزان واقعاً جالب است ، از جمله بازدید از تئاترها ، موزه ها ، نمایشگاه ها. آنها همچنین در مورد توسعه بیشتر آموزش های اضافی برای کودکان و درگیر کردن حداکثر تعداد دانش آموزان در بخش های مختلف ، محافل مربوط به خلاقیت موسیقی ، رقص پردازی بحث کردند.

روسای ادارات از همکاری مشترک کارشناسان مؤسسه کنترل کیفیت و اعتباربخشی برنامه های آموزشی در حوزه فرهنگ و هنر آکادمی موسیقی روسیه بسیار قدردانی کردند Gnesins و Rosobrnadzor در جریان اعتبارنامه دولتی فعالیت های آموزشی. این تضمین کننده استانداردهای بالای آموزش هنر است. علاوه بر این ، اولگا لیوبیموا از ایده استفاده از تجربه آکادمی موسیقی روسیه حمایت کرد ژن ها در آموزش متخصصان رشته های موسیقی در تهیه پرسنل آموزشی

در این جلسه ، موضوعات تنظیم مقررات قانونی و قانونی فعالیت های آموزشی برای برنامه های آموزش فنی حرفه ای متوسطه در زمینه “هنر و فرهنگ” ، پیشنهادات تأمین اعتبار برنامه های آموزشی آموزش متوسطه حرفه ای در تخصص های خلاق ، شرایط در نظر گرفتن استاندارد جدید دولتی دولتی فدرال “استاد در تعمیر و نگهداری سازهای موسیقی (براساس نوع).

ولادیمیر تولستوی تأکید کرد که در این کار نه تنها حفظ موفقیت و منحصر به فرد بودن سیستم آموزش خلاق ، بلکه باید به تشریح مسیرهای پیشرفت آن نیز بپردازیم.

در نتیجه بحث ، توافق نامه ای میان وزارت فرهنگ روسیه و وزارت آموزش روسیه در مورد تدوین همه عقاید ابراز شده و راه حل مشترک کارها از جمله با جامعه حرفه ای حاصل شد. علاوه بر این ، پیشنهادهایی در مورد لزوم برگزاری جلسه شورای هماهنگی در زمینه آموزش در جهت “هنر و فرهنگ” ارائه شده است.

وزارت فرهنگ فدراسیون روسیه