فضای مرکز هنرهای معاصر ظرف یک سال

زمان افتتاح سایت فرهنگی در محل HPP-2 تحت حمایت بنیاد خصوصی VAC چندین بار به تعویق افتاد: در ابتدا گفته شد که این مرکز هنری از سال 2019 شروع به کار خواهد کرد. سال ، پس از آن – در پاییز سال 2020 ، در حال حاضر تاریخ فعلی تابستان سال آینده است. در محل جدید کارگاه ها ، آپارتمان هایی برای شرکت کنندگان در اقامتگاه های خلاق ، مراکز نمایشگاهی و موارد دیگر برگزار خواهد شد.

ایستگاه برق مرکزی ترامواء شهر (بعدا – HPP-2 “Mosenergo”) در سال 1904-1908 توسط پروژه معمار واسیلی باشكوف در پل Maly Kamenny ساخته شد در کانال کانال Vodootvodny. این نیروگاه تا اواخر دهه 1920 به شکل اصلی خود باقی مانده است. در طول دهه های بعدی ، ظاهر ایستگاه دچار تغییرات مکرر شد ، ساختمان های جدید و اماکن فناوری به آن افزوده شد. در جریان کار ، آنها طراحی دکوراسیون نما و انتهای اشاره شده برجک را با ساعت از دست دادند. تصمیم به بستن HPP-2 به دلیل وخامت آن و عدم مصلحت در تولید برق بسیار گران قیمت در سال 2006 گرفته شد. خاموش شدن ایستگاه باعث بهبود اوضاع زیست محیطی در مرکز شهر شد. در نوامبر 2009 ، به ساختمان HPP-2 موقعیت یک میراث فرهنگی با اهمیت منطقه ای داده شد “نیروگاه مرکزی ترامواء شهر ، 1904-1908 ، معمار V. ن. باخاروف”.

مقاله مرتبط  اپلیکیشن ها برای جایزه 887311000110888 05.10.2020 انجمن فرهنگی بین المللی سن پترزبورگ باز هستند این جایزه در پنج نامزدی اعطا می شود - "دستیابی به موفقیت آنلاین از سال" ، "بهترین بستر آنلاین" ، "بهترین کمپین SMM" ، "ادغام فناوری اطلاعات و فرهنگ" ، "بهترین پروژه آنلاین". این توسط انجمن بین المللی فرهنگی سن پترزبورگ تاسیس شده است. .jpg "> هدف از جایزه فرهنگ آنلاین تشویق نهادهای فرهنگی است که به طور فعال در حال معرفی فن آوری های آنلاین و همچنین پروژه های قابل توجهی در زمینه فرهنگ هستند که با استفاده از جدیدترین ابزارهای اطلاعاتی انجام می شوند. از م institutionsسسات فرهنگی ، اتحادیه های خلاق ، سازمان های عمومی ، انجمن ها ، وبلاگ نویسان و سایر سازمان هایی که پروژه های خود را در زمینه فرهنگ اجرا کرده اند دعوت می شود تا پروژه هایی را ارائه دهند. به برندگان جایزه در نشست بین المللی فرهنگی IX سن پترزبورگ در ماه نوامبر اهدا می شود. برنامه های دریافت جایزه تا 26 اکتبر از طریق [email protected] پذیرفته می شوند. وزارت فرهنگ 05.10.2020