گروه تئاتر آتش نشانی ولادیمیر از 7 اوت

در سوسدال اجرا خواهد کرد 07/28/2020
بازیگران تئاتر درام آکادمیک ولادیمیر که ساختمان او در پایان ماه ژوئن با آتش سوزی شدید آسیب دیده است ، اجرای نمایش هوای آزاد از 7 آگوست در سوزدال آغاز می شود. درآمد حاصل از فروش بلیط برای بازیابی تئاتر استفاده می شود ، تاتیانا ساویلیوا ، نماینده برگزار کننده تور ، به TASS گفت:

>

>

آتش به وسعت 500 متر مربع. متر در ساختمان تئاتر درام دانشگاهی ولادیمیر در 29 ژوئن رخ داد ، آتش سوزی درجه سختی افزایش یافته است. آتش سوزی در حین کار برقی آغاز شد. این آتش سوزی به صحنه و سالن اخیراً نوسازی و همچنین لابی تئاتر آسیب رسانده است.

از 7 آگوست در سایت آمفی تئاتر SCC” سوسدال “ (هتل و مجموعه توریستی – تقریباً TASS) اجراهای تئاتر درام دانشگاهی ولادیمیر جمعه ها ، شنبه ها و یکشنبه ها نمایش داده می شود. وی با بیان اینکه به دلیل اقدامات بهداشتی و اپیدمیک ، یک سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 1.5 هزار نفر امکان پذیرش بیش از 1 نفر را ندارد ، گفت: فروش بلیط به استثنای منطقه VIP ، به یک حساب خیرخواهانه منتقل می شود. هزار بیننده

همانطور که ضمیمه مطبوعاتی تئاتر سوتلانا ایگناتووا به TASS توضیح داد ، این تور با نمایش نمایش “آندره بوگولیوبسکی” آغاز خواهد شد که سالهاست بارز منطقه ای ولادیمیر است و قبلاً در صحنه سالن کلیساهای جامع کلیسای جامع مسیحی منجی ، منجی قرار گرفته بود و در توپ روسیه نیز به نمایش گذاشته شد. در وین و روی صحنه مرکز علم و فرهنگ روسیه در پاریس .8 و 9 اوت ، بینندگان می توانند اجراهای “گارد جوان” و “یک پرواز بر فراز لانه فاخته” را مشاهده کنند. علاوه بر این ، برنامه ریزی شده است تا کمدی ها و اجراهای خود را بر اساس کلاسیک های روسی نشان دهد.

از اواسط ماه مارس ، هنرمندان تقریباً نیم سال است که مخاطبان را ندیده اند ، و فرصت اجرا برای ما یک شادی بزرگ است. در 15 آگوست ، این تئاتر همچنین قصد دارد در اولین جشنواره تئاتر خیابانی در سوزدال شرکت کند” ، – Svetlana Ignatova اضافه شده است.

تئاتر درام آکادمیک ولادیمیر در سال 1848 توسط بازیگر ایوان لاوروف تاسیس شد. بازیگران مشهور تئاتر و فیلم یوگنی اوستاینگایف و الكساندر ددیوشكو در سالهای مختلف در صحنه خود بازی كرده اند. در سالهای اخیر ، این تئاتر به خاطر نمایش های پرمخاطره خود ، به ویژه نمایشنامه “نگهبان جوان” معروف است که در DPR ، LPR و سوریه روبرو شده است. علاوه بر این ، آخرین اجرای عمر بر اساس آثار اوگنی یوتوسنکو “در نوبت زمان” در مرحله ولادیمیر روی صحنه رفت.

< “TASS”

07/28/2020