مراسم اهدای جایزه ماسک طلایی فقط به صورت آنلاین

14.10.2020 برگزار خواهد شد
برگزار کنندگان جایزه ماسک طلایی اعلام کردند که مراسم اهدای جایزه که در سال 2020 در 30 اکتبر در سالن کنسرت Zaryadye برگزار می شود ، فقط در قالب آنلاین انجام خواهد شد.

این مورد در حساب رسمی ماسک طلایی در اینستاگرام منتشر شده است.

تا حدودی می گوید:

“دوستان عزیز! این خبر مهمی در مورد مراسم اهدای جایزه ماسک طلایی است. ما قصد داشتیم آن را در تاریخ 30 اکتبر در سالن کنسرت Zaryadye برگزار کنیم و می دانستیم که همه منتظر جلسه هستند. با این حال ، زندگی شرایط خود را به ما ارائه می دهد.

در طول جشنواره ، اداره ماسک های طلایی از نزدیک وضعیت اپیدمیولوژیک کشور را زیر نظر گرفت و تمام اقدامات لازم را برای محافظت از تماشاگران ، هنرمندان و همچنین همه کارمندان تئاترها و اماکن شرکت کننده انجام داد.

با توجه به افزایش شدید موارد ویروس COVID-19 در سالهای اخیر و مایل به جلوگیری از خطرات اضافی سلامتی برای همکاران ، شرکا ، دوستان دعوت شده به مراسم ، بنیانگذار جایزه ، اتحادیه کارگران تئاتر فدراسیون روسیه و اداره ماسک طلایی تصمیم سختی در مورد انتقال جایزه به قالب آنلاین “.

همچنین گزارش شده است که پخش آنلاین مراسم اعلامیه برندگان جایزه ماسک طلایی در تاریخ 10 نوامبر سال 2020 در ساعت 12:00 به وقت مسکو در پورتال Rambler برگزار می شود.

برگزارکنندگان قصد دارند جزئیات دیگر مراسم را بعداً فاش کنند. در ابتدا برنامه ریزی شده بود که مراسم اهدای جوایز ماسک طلایی در سال 2020 در تاریخ 15 آوریل در سالن کنسرت Zaryadye برگزار شود. با این حال ، همه گیری COVID-2019 و لغو همه رویدادهای عمومی در روسیه که از مارس 2020 آغاز می شود ، تنظیماتی را در برنامه های برگزارکنندگان ایجاد کرده است.

اطلاعات کامل در مورد جایزه و نامزدهای 2020 را می توان در وب سایت رسمی ماسک طلایی یافت.

Classicalmusicnews.ru

14.10.2020