ارکستر فیلارمونیک وین برای اجرای برنامه در ژاپن

04.11.2020
دولت ژاپن به ارکستر فیلارمونیک وین اجازه داد تا با شرکت رهبر ارکستر والری گرگیف و پیانویست دنیس ماتسوئف در کشور گشت و گذار کند. این تصمیم با وجود تمام محدودیت های قرنطینه گرفته شد.

“ما یک پیام شخصی از صدراعظم اتریش سباستین کورز با درخواست بزرگ برای این تور دریافت کردیم. به عنوان یک استثنا special ویژه و با در نظر گرفتن اهمیت روابط فرهنگی دو جانبه ، ما اجازه ورود و حضورهای عمومی این گروه را داده ایم ، مشروط به همه اقدامات محافظتی برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ، “دبیرکل کابینه کاتسونوبو کاتو گفت.

آماده سازی تور با رعایت حداکثر اقدامات حفاظتی انجام شد. کل تیم قبل از سفر یک روز را در قرنطینه در وین گذراندند ، آزمایش ویروس کرونا را پشت سر گذاشتند. نوازندگان پس از ورود به ژاپن نیز آزمایش ویروس کرونا را انجام می دهند و در هتل قرنطینه می شوند. پیش بینی می شود که این تور تحت شرایط امنیتی بی سابقه انجام شود ، در زمان اوقات فراغت خود از کنسرت ، نوازندگان از اتاق های هتل ممنوع هستند.

TC “فرهنگ”

ارکستر فیلارمونیک وین برای اولین بار در 5 نوامبر در کیتاکیوشو در جزیره جنوب غربی کیوشو اجرا می کند. و اجراها در توکیو از 9 نوامبر آغاز می شود.

04.11.2020

جشنواره ای را در art-center.ru انتخاب کنید