تئاتر بولشوی از بینندگان می خواهد دوباره بلیط خریداری کنند

برای اجراهایی که از تاریخ 27 نوامبر تا 15 ژانویه در لیست پخش نشان داده شده است ، فروش بلیط را دوباره آغاز خواهیم کرد. تقریباً برای همه اجراها در ماه های نوامبر و دسامبر بلیط فروخته ایم ، همانطور که قبلاً انتظار می رفت ، نیمی از سالن را در نظر بگیریم. تنها راه نجات این است که همه بلیط ها را برای همه اجراها برگردانید. این یک رویه کاملا جدی است و برای تکمیل آن زمان لازم است.

اورین قول می دهد که بلیط ها را می توان بدون ایستادن در صف ها پس داد:برای ایجاد صف در همه گیر همه چیز را به موقع برنامه ریزی می کنیم تا مردم بیایند و با آرامش این بلیط ها را در گیشه تحویل دهند

اورین اطمینان داد که مدیریت تمام اطلاعات را در وب سایت Bolshoi ارسال می کند:من خیلی دوست دارم از بینندگان ما بخواهم که با همه اینها درک کنند. و مهمترین چیز این است که بیشترین اطلاعات را از آن بگیرید سایت اینترنتی تئاتر یک برنامه فروش بلیط ، اطلاعاتی در مورد نحوه بازگشت راحت تر آنها وجود دارد

بازپرداخت بلیط های الکترونیکی برگشتی به صورت خودکار انجام می شود.

وقتی وضعیت مشابهی در بهار بود ، ما این سیستم را کار کردیم و کاملاً پول را به کسانی که بلیط الکترونیکی خریداری کرده اند بازگردانیدیم“- اورین را یادآوری کرد.

این کارگردان اطمینان داد که اجرای برنامه های نوامبر – ژانویه بدون تغییر باقی خواهد ماند. قیمت ها بالا نمی رود

مقاله مرتبط  درخواست ها برای جشنواره بین المللی جدید باله معاصر "جشنواره باله پیدایش" 2023 باز است.

وزارت فرهنگ از 16 نوامبر تا 15 ژانویه حداکثر تعداد تماشاگران تئاتر ، سینما و سالن های کنسرت در مسکو را به یک چهارم مخاطبان محدود کرد. سفارش دپارتمان ، که در آن بلیط های خریداری شده قبل از 13 نوامبر معتبر شناخته شده بود ، لغو شد.