تئاتر بولشوی میزبان اولین نمایش “و نور جاوید خواهد تابید”

20/11/24
روز یکشنبه ، 22 نوامبر ، در صحنه تاریخی تئاتر بولشوی ، اولین نمایش تولید “و نور ابدی خواهد تابید” برگزار شد – اجرای نویسنده توسط ولادیمیر واسیلیف ، کارگردان ، طراح رقص و همچنین بازیگر برجسته. این اجرا به افتخار هشتادمین سالگرد هنرمند مردمی اتحاد جماهیر شوروی به جشنواره خاتمه داد.

“یک عقبگرد با خلاقیت خودم وجود دارد: وقتی خوشحال می شوید ، وقتی این سالن بزرگ را اشغال می کنید ، بیرون می روید و تمام این صحنه را پر می کنید. شما پرواز می کنید و به نظر می رسد که اکنون شما فقط تمام دنیا را در آغوش گرفته اید! و او در شماست. “

عنوان این اجرا به خطی از رکوئیم موتسارت در مینور تا متن متعارف لاتین اشاره دارد “و نور جاودان خواهد تابید”. تقریباً 200 نفر در این تولید شرکت داشتند: گروه کر ، ارکستر ، خوانندگان و باله.

“از یک طرف ، اینها آثار نخبه ای هستند ، و از طرف دیگر ، از نظر فرم و محتوا ، آنها را برای تعداد زیادی از مردم و تماشاگران ، یعنی بسیار دموکراتیک ، قابل دسترسی می کند. و این خاصیت است. و او نسخه صحنه ای را پیدا می کند که در آن همه چیز با ابزار موسیقی هم تراز است. هم یک توالی ویدئویی وجود دارد و هم انعطاف پذیری. ” م. جلیل راوفال موخامتیزیانوف.

در طول همه گیر همه چیز ، واسیلیف تصاویر را نقاشی می کرد ، و آبرنگ هایی که ایجاد کرده بود نیز در قالب پیش بینی های ویدئویی در تولید ظاهر می شد.

مقاله مرتبط  نقاشی های كاندینسكی و رودچنكو كه در زیرزمین پیدا شده اند ، برای عموم

“غیرممکن است که خودت را روی صحنه بازی کنی. شما می توانید کاملاً درخشان بازی کنید و در تصویر قهرمانان خود باشید ، اما اگر من مثل خودم روی صحنه بروم ، پس باید ساده زندگی کنم. “

20/11/24

جشنواره ای را در art-center.ru انتخاب کنید