فینالیستهای “شب آرنا مسکو. جاز ما “با ماریام مرابووا ، الکسی کروگلوف و نیکولای مویزنکو بازی خواهد کرد

https://www.youtube.com/watch؟v=Dxl4y9GWiUk

در چارچوب پروژه “شب آرنا مسکو. جاز ما »پنج مرحله مقدماتی را پشت سر گذاشت. در هر یک از آنها سه تیم برای کسب صعود به نیمه نهایی جنگیدند – یکی از آنها و گاهی دو بلافاصله برنده شدند. برگزیدگان نهایی این پروژه براساس نتایج سه کنسرت نیمه نهایی “شب آرنا مسکو” مشخص شدند. جاز ما »- آنها پنج نفره کنستانتین ولاسنکو ، گروه های شو ،” آرفا و جاز “و گروه ProJazz بودند.

نوازندگان مشهور عملکرد فینالیست ها را ارزیابی می کنند:

  • دانیل کرامر – پیانیست جاز ، آهنگساز ، تهیه کننده ، هنرمند خلق روسیه ؛
  • Mariam Merabova – خواننده ، ترانه سرا ، مجری تلویزیون ، فینالیست نمایش های “صدا” و “سه آکورد”.
  • سرگئی مانوکیان – خواننده موسیقی جاز ، پیانیست ، بنیانگذار بنیاد توسعه هنر جاز ؛
  • الكساندر كلوویتسكی – آهنگساز ، رهبر ارکستر ، هنرمند ارجمند روسیه ، مدیر کل اتحادیه موسیقی روسیه ؛
  • الکسی کروگلوف – ساکسوفونیست ، آهنگساز ، کارگردان ، خالق پروژه Round Band ؛
  • نیکولای مویزنکو – ساکسیفون ، رهبر پروژه نیکولای مویزنکو.

در فینال “شب آرنا مسکو. کنستانتین ولاسنکو ، خواننده موسیقی جاز ما ، جاز ، آهنگسازی “اگر هرگز دیگر ملاقات نکنیم” را از رپرتوار لوئیس آرمسترانگ و همچنین آهنگسازی “یک پنج نفر را بگیر” از پل دزموند اجرا خواهد کرد. الکسی کروگلوف ، خالق پروژه Round Band ، در آخرین شماره به این هنرمند می پیوندد.

سپس گروه “Arfa & Jazz” توسط آهنگساز و چند ساز نواز آنتون کوتیکوف روی صحنه می رود. این مجموعه به همراه الکسی کروگلوف آهنگسازی گروه گرد “شاعر” را اجرا خواهند کرد. علاوه بر این ، گروه آهنگ “خورشید بهار” از آنتون کوتیکوف را ارائه می دهد.

مقاله مرتبط  ارکستر سمفونیک سانفرانسیسکو دستمزدها را کاهش می دهد

گروه شو این روز عصر آهنگ “بیا به هاوانا برویم” نوشته شده توسط ماکسیم و الکساندرا مشچریاکوف پخش می شود و در یک دوئت با میهمان ویژه کنسرت ، رهبر پروژه نیکولای مویزنکو ، نیکولای مویزینکو ، گروه آهنگ “فردا” (“بهتر از تو ، بهتر من”) را اجرا می کند کوینسی جونز برنده 27 بار گرمی.

گروه ProJazz.Gonny Karapetyan در فینال “Arena Moscow Night” حضور خواهد داشت. موسیقی جاز “ترکیب نویسنده” 5 × 5 “. سپس گروه با یک مهمان ویژه و یکی از اعضای هیئت داوران ماریام مرابووا متحد می شود و لالایی محلی ارمنی “Ruri Ruri” را اجرا می کند.

پیگیری دوره مسابقات بصورت آنلاین در وب سایت Arena Moscow Night ، در Kultura.RF پورتال ، در شبکه اجتماعی Odnoklassniki ، در صفحات Facebook و VKontakte خبرگزاری Musical Klondike ، جایی که پخش زنده کنسرت های شبانه Arena Moscow برگزار می شود …

NFPP پروژه Arena Moscow Night را در مارس 2018 افتتاح کرد. در فصول گذشته ، هنرمندان جوان ، اما در حال حاضر حرفه ای اپرا ، تکنوازان تئاترهای موسیقی از شهرهای مختلف در برنامه مسابقه شرکت کردند. در این فصل ، تمرکز پروژه Arena Moscow Night جاز است – موسیقی با سابقه یک قرن که اهمیت خود را از دست نمی دهد.

شرکای این پروژه پورتال Kultura.RF ، شبکه اجتماعی Odnoklassniki ، شرکت فیلم سازی سینمای روسیه ، خبرگزاری Musical Klondike ، خبرگزاری InterMedia ، پورتال Kulturomania ، کافه Mart ، سالن رویدادهای Pantheon در Tsaritsyno ، اتحادیه موسیقی روسیه ، انتشارات موسسه موسیقی ری رکوردز ، روزنامه Kultura ، بانک Novy Vek.

مقاله مرتبط  در planet.ru ، شما می توانید از پروژه موسیقی Loft Philharmonic