فینالیستهای “شب آرنا مسکو. جاز ما “با ماریام مرابووا ، الکسی کروگلوف و نیکولای مویزنکو بازی خواهد کرد

https://www.youtube.com/watch؟v=Dxl4y9GWiUk

در چارچوب پروژه “شب آرنا مسکو. جاز ما »پنج مرحله مقدماتی را پشت سر گذاشت. در هر یک از آنها سه تیم برای کسب صعود به نیمه نهایی جنگیدند – یکی از آنها و گاهی دو بلافاصله برنده شدند. برگزیدگان نهایی این پروژه براساس نتایج سه کنسرت نیمه نهایی “شب آرنا مسکو” مشخص شدند. جاز ما »- آنها پنج نفره کنستانتین ولاسنکو ، گروه های شو ،” آرفا و جاز “و گروه ProJazz بودند.

نوازندگان مشهور عملکرد فینالیست ها را ارزیابی می کنند:

  • دانیل کرامر – پیانیست جاز ، آهنگساز ، تهیه کننده ، هنرمند خلق روسیه ؛
  • Mariam Merabova – خواننده ، ترانه سرا ، مجری تلویزیون ، فینالیست نمایش های “صدا” و “سه آکورد”.
  • سرگئی مانوکیان – خواننده موسیقی جاز ، پیانیست ، بنیانگذار بنیاد توسعه هنر جاز ؛
  • الكساندر كلوویتسكی – آهنگساز ، رهبر ارکستر ، هنرمند ارجمند روسیه ، مدیر کل اتحادیه موسیقی روسیه ؛
  • الکسی کروگلوف – ساکسوفونیست ، آهنگساز ، کارگردان ، خالق پروژه Round Band ؛
  • نیکولای مویزنکو – ساکسیفون ، رهبر پروژه نیکولای مویزنکو.

در فینال “شب آرنا مسکو. کنستانتین ولاسنکو ، خواننده موسیقی جاز ما ، جاز ، آهنگسازی “اگر هرگز دیگر ملاقات نکنیم” را از رپرتوار لوئیس آرمسترانگ و همچنین آهنگسازی “یک پنج نفر را بگیر” از پل دزموند اجرا خواهد کرد. الکسی کروگلوف ، خالق پروژه Round Band ، در آخرین شماره به این هنرمند می پیوندد.

سپس گروه “Arfa & Jazz” توسط آهنگساز و چند ساز نواز آنتون کوتیکوف روی صحنه می رود. این مجموعه به همراه الکسی کروگلوف آهنگسازی گروه گرد “شاعر” را اجرا خواهند کرد. علاوه بر این ، گروه آهنگ “خورشید بهار” از آنتون کوتیکوف را ارائه می دهد.

گروه شو این روز عصر آهنگ “بیا به هاوانا برویم” نوشته شده توسط ماکسیم و الکساندرا مشچریاکوف پخش می شود و در یک دوئت با میهمان ویژه کنسرت ، رهبر پروژه نیکولای مویزنکو ، نیکولای مویزینکو ، گروه آهنگ “فردا” (“بهتر از تو ، بهتر من”) را اجرا می کند کوینسی جونز برنده 27 بار گرمی.

گروه ProJazz.Gonny Karapetyan در فینال “Arena Moscow Night” حضور خواهد داشت. موسیقی جاز “ترکیب نویسنده” 5 × 5 “. سپس گروه با یک مهمان ویژه و یکی از اعضای هیئت داوران ماریام مرابووا متحد می شود و لالایی محلی ارمنی “Ruri Ruri” را اجرا می کند.

پیگیری دوره مسابقات بصورت آنلاین در وب سایت Arena Moscow Night ، در Kultura.RF پورتال ، در شبکه اجتماعی Odnoklassniki ، در صفحات Facebook و VKontakte خبرگزاری Musical Klondike ، جایی که پخش زنده کنسرت های شبانه Arena Moscow برگزار می شود …

NFPP پروژه Arena Moscow Night را در مارس 2018 افتتاح کرد. در فصول گذشته ، هنرمندان جوان ، اما در حال حاضر حرفه ای اپرا ، تکنوازان تئاترهای موسیقی از شهرهای مختلف در برنامه مسابقه شرکت کردند. در این فصل ، تمرکز پروژه Arena Moscow Night جاز است – موسیقی با سابقه یک قرن که اهمیت خود را از دست نمی دهد.

شرکای این پروژه پورتال Kultura.RF ، شبکه اجتماعی Odnoklassniki ، شرکت فیلم سازی سینمای روسیه ، خبرگزاری Musical Klondike ، خبرگزاری InterMedia ، پورتال Kulturomania ، کافه Mart ، سالن رویدادهای Pantheon در Tsaritsyno ، اتحادیه موسیقی روسیه ، انتشارات موسسه موسیقی ری رکوردز ، روزنامه Kultura ، بانک Novy Vek.