موزه دولت فدرال “قلعه اسمولنسک”

20/11/17
موزه ای با اهمیت ملی “قلعه Smolensk” رسما در Smolensk ظاهر شده است. بخشها و برجهای مرمت شده از دیوار قلعه Smolensk به حوزه قضایی موسسه جدید منتقل خواهد شد.

این شرایط را برای محبوبیت میراث معماری و ارائه مقیاسی گسترده از تاریخ نظامی روسیه فراهم می کند. این دومین موزه فدرال در منطقه اسمولنسک پس از موزه ذخیره شده تاریخی ، فرهنگی و طبیعی ایالت S. S. Griboyedov “Khmelita” است.

آلا مانیلووا ، وزیر امور خارجه – معاون وزیر فرهنگ فدراسیون روسیه ، گفت: “فضای جدید فرهنگی به گردشگری تبدیل خواهد شد و به انگیزه ای برای توسعه آموزش های تاریخی و زیرساخت های گردشگری در منطقه تبدیل خواهد شد.” وی همچنین افزود که سوال درج قلعه اسمولنسک در فهرست آزمایشی میراث جهانی یونسکو در حال بررسی است.

سرگئی پیلیاک ، نامزد معماری ، به عنوان مدیر موزه ، برنده مسابقه آزاد مفهوم موزه سازی قلعه ، که توسط وزارت فرهنگ فدراسیون روسیه در سال 2019 برگزار شد ، منصوب شد.

تا به امروز ، دو برج بازسازی شده است ، آنها نمایشگاه دارند و از بازدید کنندگان بازدید می کنند. مرمت بقیه اشیا for برای سالهای 2020-2023 برنامه ریزی شده است و پس از آن نیز به م institutionسسه منتقل می شوند.

قلعه Smolensk نمادی از تاریخ و دولت روسیه است ، یک بنای یادبود از معماری دفاعی روسیه ، بزرگترین قلعه آجری برجای مانده در جهان است. در مجموع 18 برج و بیش از 3 کیلومتر دیوار زنده مانده است که قسمت مرکزی اسمولنسک را محاصره کرده است. اشیا of قلعه بیش از 35 هکتار مساحت دارد. تاریخچه قلعه اسمولنسک با نامهای تزارهای روسیه و امپراطورهای فیودور یوانوویچ ، بوریس گودونوف ، میخائیل فدوروویچ ، الکسی میخائیلوویچ ، پیتر اول ، نیکلاس اول ، الکساندر دوم ، نیکلاس دوم همراه است. قلعه اسمولنسک در کانون حوادث بسیاری از تاریخ نظامی این کشور قرار داشت ، از جمله جنگ های روسیه و لهستان در قرن هفدهم ، جنگ شمال ، جنگ میهنی 1812 و جنگ میهنی بزرگ 1941-1945.

وزارت فرهنگ

20/11/17

جشنواره ای را در art-center.ru انتخاب کنید