کنسرت گالا به مناسبت روز پیروزی در هلیکون برگزار می شود

2023/04/28
امسال کشور ما هفتاد و هشتمین سالگرد پیروزی در جنگ بزرگ میهنی را جشن می گیرد.

برای این تاریخ، تئاتر موزیکال مسکو “Helikon-Opera” کنسرت گالا “کلاسیک های پیروزی ها” را آماده کرد.

در سخت ترین زمان ها، موسیقی به کمک مردم می آمد، الهام می گرفت، امید به بهترین ها و ایمان به قدرت فرد را می داد. موسیقی آهنگسازان بزرگ روسی حامل بار ویژه ای از عشق و مهربانی، احساسات روشن و پیروزی روح است. برای هر فردی در هر کشوری قابل درک است، بدون در نظر گرفتن ملیت، همان احساسات را برمی انگیزد، ساکنان جهان را متحد می کند. به همین دلیل است که هلیکونیان در برنامه کنسرت “کلاسیک پیروزی ها” شاهکارهای موسیقی روسی را گنجانده است که به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده و برای همیشه وارد خزانه فرهنگ جهانی شده است.

در این کنسرت کانتاتا «مسکو» اثر پی.آی. چایکوفسکی برای تکنوازان، گروه کر مختلط و ارکستر سمفونیک، کانتات “الکساندر نوسکی” اثر S.S. پروکوفیف برای میزانسن سوپرانو، گروه کر مختلط و ارکستر سمفونیک، آریا کوتوزوا از S.S. پروکوفیف “جنگ و صلح” و اورتور رسمی “1812” توسط P.I. چایکوفسکی برای گروه کر مختلط و ارکستر سمفونیک.

ستارگان هلیکن-اپرا، برنده مسابقات بین المللی والنتینا گوفر، هنرمند ارجمند روسیه لاریسا کوستیوک، برنده مسابقات بین المللی کنستانتین برژینسکی، هنرمند ارجمند روسیه الکساندر کیسلف، گروه کر و ارکستر سمفونیک هلیکن-اپرا جشن بزرگ را به مهمانان تبریک خواهند گفت. روز پیروزی. پشت کنسول، رهبر ارکستر هلیکن-اپرا، استاد والری کیریانوف قرار دارد. مدیر هنری این پروژه دیمیتری برتمن، هنرمند مردمی روسیه است. کارگردان این برنامه ایلیا ایلین، کارمند ارجمند فرهنگ روسیه، برنده جایزه مسکو است.

برگزارکنندگان کنسرت گالا تئاتر “Helikon-Opera” به همراه آهنگساز اولگا موروزوا و خواننده مارینا بریز هستند.

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی تئاتر

2023/04/28

یک جشنواره را در art-center.ru انتخاب کنید