یک گردهمایی علمی و فرهنگی به 250 سالگی لودویگ ون بتهوون در نیژنی نووگورود برگزار می شود.

20/04/2020
از 8 تا 13 دسامبر ، دانشگاه زبانشناسی نیژنی نوگورود و هنرستان نیژنی نوگورود یک نشست علمی و فرهنگی “سنت های بتهوون در روسیه: موسیقی ، نقاشی ، ادبیات” برگزار می کنند.

لودویگ ون بتهوون یکی از بزرگترین چهره های دنیای هنر است. اهمیت میراث وی را به سختی می توان بیش از حد ارزیابی کرد. بتهوون خارج از زمان ، خارج از ملتها ، خارج از اعترافات است.

مجمع “سنت های بتهوون در روسیه: موسیقی ، نقاشی ، ادبیات” به احترام 250 سالگی تولد آهنگساز برگزار می شود و برای نشان دادن تأثیر کار او بر جهان و به ویژه فرهنگ روسیه طراحی شده است. دانشگاه زبانشناسی نیژنی نوگورود و هنرستان نیژنی نوگورود برای تجزیه و تحلیل مشترک این پدیده همکاری کرده اند.

در چارچوب کنفرانس بین المللی علمی علمی ، موسیقی شناسان ، فیلسوفان ، دانشمندان فرهنگ ، فلاسفه در حال بررسی نقش میراث بتهوون در دنیای مدرن هستند. نبوغ آهنگساز چه تاثیری در پیشرفت هنر موسیقی ، نقاشی ، نثر ، شعر و سینما داشت؟ کل جایگاه کلاسیسم در فرهنگ مدرن چیست؟ شرکت کنندگان در کنفرانس آنلاین سعی می کنند پاسخ این س andالات و سالات دیگر را پیدا کنند. انتظار می رود 26 سخنران صحبت کنند. ضبط فیلم کنفرانس در شبکه های اجتماعی N.N. گلینکا

در سالن بزرگ هنرستان نیژنی نوگورود ، نوازندگان مستعد نیژنی نوگورود و مسکو دو کنسرت از آثار بتهوون اجرا می کنند. تماشاگران در سالن حضور نخواهند داشت ، اما تماشای ضبط شده های کنسرت ها از هرجای دنیا از طریق اینترنت امکان پذیر خواهد بود.

این انجمن توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان در فدراسیون روسیه پشتیبانی می شود.

اخبار انجمن را در صفحات هنرستان نیژنی نوگورود دنبال کنید:

در تماس با

فیس بوک

یوتیوب

اطلاعات ارائه شده
سرویس مطبوعاتی پروژه

20/04/2020

جشنواره ای را در art-center.ru انتخاب کنید