نمولیایوا 83 ساله در کمدی وایلد در فصل جدید مایاکوفکا

بازی خواهد کرد

دقیقاً ساعت 16:00 در لابی تئاتر (این سنت بدون تغییر مانده است) مدیر هنری مایاکوفکا مینداگاس کربائوسکیس با روزنامه نگاران به اشتراک گذاشت کاری که گروه در آینده نزدیک انجام خواهد داد همراه او حضور داشتند – کارگردان الکساندر استولنف ، کارگردانان یوری ایوفه ، آناتولی شولیف و ماکسیم ملامدوف. همچنین چندین هنرمند محلی – سوتلانا نمولیایوا ، اوگنیا سیمونوا ، ایگور کاستولفسکی و آناتولی لوبوتسکی.

و در این زمان ، گروه اصلی تئاتر با قدرت و اصلی یک فلش اوت به یاد ماندنی را برای افتتاحیه اجرا کرد. در ابتدا ، تقریباً یکصد کارمند تئاتر به طور مجازی تحت هشتگ # otkryty98MayakovkaTogether دست به دست هم دادند و سپس در صفحات اینستاگرام خود نکات برجسته مربوط به شغل مورد علاقه خود را یادآوری کرد – نحوه ملاقات بیننده ، اتفاقات پشت صحنه در هنگام اجرا و داستان هایی که در تور متولد می شوند.

در همین حال ، مدیر هنری مایاکوفکا از این هنرمند جدید – فارغ التحصیل مدرسه شوچوکین و شاگرد ولادیمیر ایوانف ، ایوان ویبورنف – استقبال کرد. و سپس به برنامه های خود بازگشت.

در فصل جدید ، تئاتر در حال آماده سازی 5 نمایش برتر است. در 29 سپتامبر ، یوری ایوفه ، کارگردان ، کمدی “زن وحشی” را در مورد زمان جدید و آزادی درونی ، نوشته الکساندر استروسکی با همکاری نیکولای سولوویف ارائه می دهد. این نمایش به ندرت در تئاتر روی صحنه می رود و قبل از انقلاب غیراخلاقی تلقی می شد و در نتیجه ممنوع بود. بازیگران – اوگنی پارامونوف و بازیگر جوان آناستازیا دیاچوک.

در روزهای آخر ماه اکتبر ، تئاتر “آلبوم خانوادگی” توماس برنهارد را به کارگردانی مینداگاس کرباوسکیس به نمایش می گذارد. این تولید اولین نمایش روسی Vor dem Ruhestand است که توسط برنهارد در سال 1979 نوشته شده است.

این نمایشنامه بر اساس داستان واقعی یک مقام مهم دولتی در اشتوتگارت و رئیس دادگاه منطقه ای ساخته شده است. و همچنین یک نازی پرشور و در گذشته معاون فرماندهی اردوگاه کار اجباری. برنهارد پیام های سرگذشت دادگاه را برای بیننده فاش می کند و تمام وحشت و ذات غیرانسانی شخصیت های نمایش را آشکار می کند. این اجرا در یک اتاق در خیابان Sretenka برگزار می شود و فقط برای 70 نفر طراحی شده است. این آنها هستند که تماشاگر تئاتر می شوند ، تئاتر که بیش از 30 سال توسط یکی از خانواده های محترم شهر بازی می شود. بازیگران – میخائیل فیلیپوف ، اوگنیا سیمونوا و گالینا بلیایوا.

با نزدیک شدن به خط استوا در مرحله کوچک تئاتر ، دانشجویان سال 4 کارگاه کارباوسکیس در GITIS نمایشی را براساس نمایشنامه “در روز عروسی” ویکتور روزوف به نمایش می گذارند. معلم دوره ، کارگردان آناستازیا امامووا در حال تمرین تولید است.

در سال 2021 ، مایاکوفکا در حال آماده سازی همزمان دو کمدی در صحنه اصلی است. در ماه ژانویه ، سوتلانا نمولیایوا 83 ساله در نمایش “اهمیت جدی ترین بودن” اثر اسکار وایلد به کارگردانی آناتولی شولیف بازی می کند. و در ابتدای آوریل ، برنامه برتر نمایش “مدرسه برای همسران” برنامه ریزی شده است. این یک نسخه صحنه ای از کمدی معروف فرانسه توسط مولیر است ، ترجمه دیمیتری بیکوف ، به کارگردانی کارگردان جوان ماکسیم ملامدوف. از فصل جدید ، او مدیر ستاد تئاتر مایاکوفسکی است.

در اواسط ماه سپتامبر ، تیم برای اولین بار پس از بیماری همه گیر به تور می رود و بلافاصله به آنسوی کشور می رود. در تاریخ 12 و 13 سپتامبر ، در چارچوب جشنواره ماسک طلایی ، هنرمندان با بازی Pygmalion توسط برنارد شاو ، صحنه سازی توسط لئونید خیفس ، بازی می کنند. در 20 سپتامبر ، در چارچوب جشنواره تئاتر Prikhopyorie ، Makovka اولین نمایش “زن وحشی” یوری ایوفه را نمایش می دهد و در 29 نوامبر ، ساکنان اسمولنسک نمایش “استعدادها و تحسین کنندگان” را می بینند.