بیایید اپرا «شوالیه بدبخت»

21.08.2020
در 28 اوت ، یک پروژه اپرای خلاقانه منتشر شد. پیش نمایش آزاد اپرا “سرنوشت بد” در ژانر “Let’s Play” روی سکوی VKontakte برگزار می شود. div class = “h_img” readability = “48.720736519071”>

برای اولین بار ، یک شبکه اجتماعی به بستر رسمی تولید اپرا تبدیل می شود. خوانندگان و موسیقیدانان از شهرها و کشورها مختلف اپرای “داخل یک صفحه رایانه” (در ژانر به اصطلاح زندگی صفحه نمایش) را ملاقات و اجرا می کنند. فضای صحنه اپرا با دنیای شخصیت های بازی رایانه ای “Sphere” یکپارچه شده است.

این نقش ها توسط ستاره های اپرای شناخته شده مانند هنرمند خلق فدراسیون روسیه ، برنده جایزه خارجه اتحاد جماهیر شوروی ، سرگئی لایفرکوس (بارون) انجام می شود. رومن آندت (آلبرت) نوازنده تئاتر ماریینسکی؛ هنرمند ارجمند فدراسیون روسیه ، نوازنده تئاتر موسیقی مسکو. KS Stanislavsky و Vl. I. نمیروویچ-دانچنکو آندری باتورکین (دوک)؛ لئونید بومشتین نوازنده تئاتر بولشوی (Usurer)؛ دنیس بگانسکی (خدمتکار) ، تکنواز آکادمی خوانندگان جوان ماریینسکی. پیش نمایش رایگان و عمومی خواهد بود. پخش را می توانید در انجمن جایزه ملی اپرا Onegin در VKontakte مشاهده کنید: https://vk.com / oneginaward

این تولید به مدت سه ماه آماده می شد – جایزه ملی اپرای Onegin از آغاز کار روی آن در 6 ژوئن ، سالروز تولد الكساندر پوشكین خبر داد. بخشی از این ارکستر توسط ارکستر سمفونیک Tavrichesky از منطقه لنینگراد به زیر آواز میخائیل گلیکوف اجرا شد. بخش تصویری ، ساخته دیمیتری اوتیاکوفسکی ، به یک دانش فنی جداگانه تبدیل شد. مفهوم Let’s Play ربطی به اپرا ندارد – این یک نوع فیلم است که در آن افراد بازی رایانه ای انجام می دهند و درباره آنچه اتفاق می افتد اظهار نظر می کنند. با این حال ، زبان هنری مدرن باعث می شود تا جهانهایی را که بسیار دور از هم هستند با موفقیت متحد شوند.

– فرمت حیات صفحه فرض می کند که تمام اقدامات روی صفحه ابزارها انجام می شود. در چنین فیلم هایی توجه بیشتر به رابط ها و پرده ها نسبت به سینمای کلاسیک صورت می گیرد – اما مخاطب همچنان به چهره قهرمانان نگاه می کند ، بنابراین هیچ کس قوانین هنر دوربین را لغو نکرده است. ما با زیبایی شناسی بازی Let Play شروع به کار کردیم و در بعضی صحنه ها از فضای یک بازی رایانه ای به عنوان “منظره” مجازی استفاده می کنیم. هر قهرمان اپرا یک شخصیت قابل پخش دارد که او کنترل می کند و بیننده به طور همزمان این “نماد” دیجیتالی و تکنوازی را که او را کنترل می کند مشاهده می کند.

پیش نمایش آنلاین “شوالیه ی طاغوت” در سه اثر ارائه خواهد شد ، که با استفاده از مکالمات کوچک از هم جدا شده اند – زمان برقراری ارتباط و بحث. از همه متخصصان اپرا دعوت می شود تا در بحث های آنلاین شرکت کنند! کمکهای مالی نیز استقبال می شود.

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی جوایز

21.08.2020