L’One با یک آلبوم جدید از تیماتی انتقام گرفت: “من به هر فرصتی می چسبم”

او خواست كه از اسم مستعار خود L’One صرفنظر كند و از اين پس ترانه هاي ايجاد شده در طول آنها را اجرا نكند همکاری ، در کنسرت ها لوان گوروزیا (این نام رپ است ، و تحت این نام است که او هم اکنون فعالیت خود را ادامه می دهد) ضررهای او را 350 میلیون روبل تخمین زد و دادخواست قضایی داد. با این حال ، دادگاه محو شد. تیماتی شوخ طبع بود و در شبکه های اجتماعی نوشت: “هر گونه ذکر L’One اکنون غیرقانونی خواهد بود ، علاوه بر این ، وی علناً گفت که دیگر به این اسم احتیاج ندارد. نمی دانم چرا او هنوز نام حساب خود را تغییر نداده است. ” گوروزیا تا آخر جنگید و سعی کرد تا تصمیم دادگاه را به چالش بکشد ، اما فایده ای نداشت. پس از آن ، مجری چاره ای جز رفتن به افسردگی عمیق یا شروع از ابتدا نداشت. وی مورد دوم را انتخاب کرد ، همانطور که دیسک اخیراً منتشر شده گواه است.

در عکس برای جلد ، رپر به طور نمادین کاملاً سفید در وسط گوشت های بزرگ ذرت ایستاده است. اسمی که صحبت می کند – طلوع آفتاب ، همانطور که می دانید ، پس از یک شب تاریک می آید ، که در واقع ، لوان در مورد آن صحبت می کند ، در اولین ترکیب “در همان ابتدا” ، و جریان افشاگری را بر روی شنوندگان می اندازد: 200. این ماشین دیگر نمی راند ، فقط فکر انتقام در ذهن من است. برای همه شرم آور است ، حتی برای نزدیکترین افراد ، فقط ویرانه های المپیک باقی مانده است. کف زدن به دهان ، برای اثبات حقیقت ناخوشایند است: نگاه کن ، نگاه کن ، نگاه کن – اینجاست. ” سپس خواننده رپ در مورد سخنان خالی “درباره افتخار و اخلاق” فکر می کند ، روزهای قدیمی ، دستاوردهای سریع را به یاد می آورد. با وجود متن ، این آهنگ به نظر می رسد سبک ، تقریباً مطبوع ، تلفیقی با عناصر جهت های مختلف الکترونیکی است.

به طور کلی ، دیسک کاملاً التقاطی است – در بعضی جاها این هنرمند ملودی را به گیتار سوت می زند ، گویی که در یک جشنواره بارد توسط آتش آواز می خواند ، در فینال یکی از آهنگ ها صدای بلوز متن ارسال می شود. در آهنگ دوم “متأسف نشو” ، که منطقاً مقدمه را با معنی ادامه می دهد ، می توانید ریتم های رگی و صفحه کلیدهای زنگ را به وضوح بشنوید. “هرگز از پشیمان شدن از هر چیزی ، اجازه ندهید که تاریکی حمله کند و همه قطارها خارج شوند.” او در آهنگسازی “باد شمالی” می گوید که چگونه “مردم از سرما یخ زدند” ، و او عشق خود را پیدا کرد – “طلای من”. در پارک گورکی ، او اولین قرار ملاقات با معشوق خود را به یاد می آورد ، زمانی که تمام زندگی اش در 60 دقیقه انتظار جلوی چشمانش پرواز کرد ، و او به راحتی تنظیم ساعت را فراموش کرد.

“گوروزیا مانند یک پارتیزان است: شما نمی توانید من را پیدا کنید” ، این هنرمند در قطعه “نامرئی” اعتراف می کند. با قدم زدن در حیاط های قدیمی مسکو در ترکیب “جوانان” ، به یاد می آورد “بوسه ها در مترو.” به طور کلی ، دلتنگی بیش از حد کافی روی دیسک وجود دارد. از نظر موسیقی نیز: به عنوان مثال ، “به من اعتماد کن” ، به طور غیر منتظره با یک مقدمه دیسکو یکپارچه شروع می شود. اما در همان زمان ، خواننده رپ با امید به جلو نگاه می کند. “سلام. این L’One است؟ نه سلام. آیا این لوان است؟ بله “، – او در مانیفست آهنگ” زندگی جدید ، قهرمان جدید “آواز می خواند و آرزو می کند هرکسی شغل خود را پیدا کند ، با این ادعا که” موزلو به نرخ ارز بستگی ندارد “. در آهنگ آخر “Outro” با خواندن “نامه ای به خودش در سال 2008” ، به یاد می آورد كه همكاران سابق چطور فكر می كردند كه او را می شناسند ، اما نمی دانند ، به خاطر موفقیت و “قدرت به خاطر قدرت” موفقیت را تعقیب كرد ، و از “آدمهای خائن “و” مردم نجات دهنده “. بدیهی است که این شکاف ، مانند کل داستان همراه آن ، برای لوان آسان نبود ، اما او مطمئن است: “تا زمانی که من به جلو می روم ، و زمین برای فرار از زیر پای من تلاش می کند ، من به هر فرصتی می چسبم.” رپر با اظهارنظر درباره کار تازه ، لاکونیک ، اما احساسی بود: “زندگی جدید. قهرمانان جدید شاید همین حالا ، بسیاری از شما بتوانید بفهمید که لوان گوروزیا کیست. اگرچه ، صادقانه بگویم ، من خودم هنوز هم نمی توانم به طور واضح به این سوال پاسخ دهم. اما من در همان ابتدا هستم ، و هر آنچه که اکنون در زندگی من اتفاق می افتد الهام بخش کاملی است! ”