NOVAT رئیس جدیدی از گروه باله دارد

پریما بالرین NOVAT ، هنرمند ارجمند روسیه آنا اودینتسوا رئیس گروه باله تئاتر اپرا و باله نووسیبیرسک شد. آنا ویکتورونا وظایف رئیس گروه باله NOVAT را با سمت مدیر هنری مدرسه رقص دولتی نووسیبیرسک ترکیب خواهد کرد.

الکساندر واسیلوسکی، مدیر مدرسه رقص دولتی نووسیبیرسک از انتصاب جدید آنا اودینتسووا استقبال می کند و خاطرنشان می کند: “از نظر تاریخی، تئاتر و مدرسه باله یک موجود خلاق واحد هستند. بنابراین، برای آموزش پرسنل حرفه ای باله، الزامات یکسان برای آموزش رقصندگان باله متناسب با سطح بالای رپرتوار تئاتر، یک برنامه هنری واحد و یک سیاست خلاقانه واحد تئاتر و مدرسه باید تضمین شود. انتصاب آنا اودینتسووا به عنوان سرپرست گروه، تصمیم درست، منطقی و به موقع است، زیرا در حال حاضر تعامل بین مدرسه و تئاتر به دلیل پیوندهای تاریخی دوباره به سطح مناسب رسیده است. مانند هیچ چیز دیگری نمی تواند در دستیابی به این اهداف کمک کند. آنا اودینتسوا مدت‌هاست که در دنیای حرفه‌ای باله و در زمینه آموزش باله به عنوان یک متخصص بزرگ و فردی با اخلاق عالی و آرمان‌های اخلاقی شناخته شده است.

آنا اودینتسووا: “من از میزان مسئولیتی که این انتصاب عالی بر من تحمیل می کند آگاه هستم و از رهبری برای چنین اعتمادی سپاسگزارم. به عنوان یک بالرین که چند سالی است در این شرکت کار کرده ام، امیدوارم که همکارانم را ناامید نکنم و با کمک آنها بتوانم گروه ما را در مسیر پیشرفت خلاقانه بیشتر راهنمایی کنم.

لئونید سارافانوف که قبلاً گروه باله NOVAT را هدایت می کرد به دلیل شرایط شخصی از سمت خود کنار رفت. هنرمندان و مدیریت NOVAT تشکر عمیق خود را از لئونید دیمیتریویچ برای کاری که با هنرمندان گروه باله NOVAT انجام داده و سهم بزرگ او در توسعه تیم ابراز می کنند.

آنا اودینتسووا – هنرمند ارجمند روسیه،
برنده دیپلم جشنواره ملی تئاتر «نقاب طلایی».

فارغ التحصیل از مدرسه رقص دولتی نووسیبیرسک (1998، کلاس هنر افتخاری فدراسیون روسیه L.Ya. Kondrashova).

از سال 1998 در گروه تئاتر اپرا و باله نووسیبیرسک. او در صحنه تئاتر قطعات: شفق قطبی را اجرا کرد. پری یاسی. پری کاندید. یاقوت کبود پری. الماس پری. پری خشونت طلب. فلورینا (زیبای خفته اثر چایکوفسکی، رقص پتیپا، ویرایش سرگئیف)، ژیزل. میرتا. دوسه جیپ. Insert pas deux (Giselle اثر آدام، رقص Coralli، Perrault، Petipa)، Dragee Fairy. پاس دو تروآ (فندق شکن از چایکوفسکی، رقص ایوانف، واینونن، ویخارف)، پاس دو تروآ (کنسرواتوار بورنویل با موسیقی لوونشل)، تریو شیرین (افسانه عشق از ملیکوف، رقص گریگوروویچ)، سولیست (کارمینا بورانا» اورف ، رقص ژرژ)، سولیست (“سونات” به موسیقی اسکارلاتی، رقص سیمونوف)، سولیست (“بیا داخل!” به موسیقی مارتینوف، رقص سیمونوف)، سولیست (“فصول روسیه” به موسیقی دسیاتنیکوف، رقص توسط سیگالووا)، کونچیتا (مادر خدا). («جونو و آووس» به موسیقی ریبنیکوف)، شهرزاده، بانوی جوان («هزار و یک شب» از امیروف، رقص نازیرووا)، پلی هیمنیا («آپولو موساژت» استراوینسکی، رقص بالانچین)، سولیست («سرناد») به موسیقی چایکوفسکی، رقص بالاچین)، سولیست. (پاس دو چایکوفسکی به موسیقی چایکوفسکی، رقص توسط بالانچین)، سولیست پنج سولیست (چه کسی اهمیت می دهد؟ به موسیقی گرشوین، رقص بالاچین)، سولیست (شب والپورگی از فاوست گونو، رقص سیمونوف)، ایبیجی توئینز (TheStraavinskys) آیین بهار، رقص د بان، اولین نمایش جهانی)، سولیست (رویاهای زیر آسمان سربی با موسیقی بوسو و لانگ (رقص فاسکا، اولین نمایش جهانی).

او همراه با گروه تئاتر به کشورهای اسپانیا، پرتغال، ژاپن، مصر، تایلند، چین، کره جنوبی، ایتالیا، کانادا، فرانسه، قزاقستان، هندوستان و غیره سفر کرده است.

در سال 2016، آنا تحصیلات خود را در آکادمی اقتصاد ملی و مدیریت دولتی روسیه زیر نظر رئیس جمهور فدراسیون روسیه به پایان رساند، مدرک لیسانس گرفت و در ژوئیه 2022 از برنامه کارشناسی ارشد در A.Ya فارغ التحصیل شد. واگانوا.

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی NOVAT