RNO، رودین و سولیمسکی: شاهکارها و آثار نادر

2023/04/14
به عنوان بخشی از اشتراک امضای خود، در پایان آوریل، ارکستر ملی روسیه یک برنامه نفیس فرانسوی را ارائه خواهد کرد که شامل شاهکارهای اپرا رمانتیک و رپرتوار سمفونی – آثار آهنگسازانی مانند ژول ماسنه، ژرژ بیزه، جاکومو مایربیر، لئو است. دلیبس، چارلز گونود و هکتور برلیوز.

همانطور که اغلب در تمرین کنسرت RNO اتفاق می افتد، در بخشی از شب، آثار معروف و محبوب مردم اجرا می شود، مانند سمفونی خارق العاده برلیوز، مدیتیشن معروف از اپرای تایس اثر ماسنت. ، یا دوبیتی های اسکامیلو از اپرای معروف بیزه “کارمن” و همچنین قطعاتی که امروزه با خیال راحت می توان آنها را به آثار نادر فیلارمونیک نسبت داد. بنابراین، آریا گوئل از اپرای “دینورا” اثر جاکومو میربر – بزرگترین آهنگساز اپرای قرن نوزدهم و خالق ژانر “اپرا بزرگ فرانسوی”، خوانندگی و آریا هرود از “هرودیاس” ماسنه یا کاواتینای ولنتاین از اپراوست. گونود چندان در پوسترهای کنسرت ظاهر نمی شود. امروزه ضبط های آرشیوی امکان قدردانی از زیبایی باورنکردنی آنها را فراهم می کند، بنابراین گنجاندن آنها در برنامه یک کنسرت “فرانسوی” واقعاً یک هدیه ارزشمند برای دوستداران واقعی موسیقی است.

آثار آوازی توسط یکی از درخشان ترین باریتون های نسل خود، سولیست تئاتر ماریینسکی، ولادیسلاو سولیمسکی، برنده مسابقات و جوایز معتبر بین المللی، برنده عنوان خواننده سال از جایزه اپرای روسیه Casta Diva به عموم ارائه می شود. . به عنوان تکنواز مهمان، ولادیسلاو سولیمسکی در تئاتر بولشوی روسیه، صحنه های اپرای بازل اجرا کرد. اشتوتگارت، ریگا، دالاس، در جشنواره های سالزبورگ، ادینبورگ و ساونلینا.

رهبری این شب بر عهده الکساندر رودین خواهد بود که در این فصل اولین حضور خود را با ارکستر ملی روسیه به عنوان رهبر ارکستر و مدیر هنری آن انجام خواهد داد.

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی RNO

2023/04/14

یک جشنواره را در art-center.ru انتخاب کنید