RNO سی امین سالگرد تاسیس خود را با یک کنسرت غافلگیرکننده جشن خواهد گرفت

برنامه انحرافی نویسنده ، تهیه شده توسط میخائیل پلتنف به ویژه برای این رویداد ، مردم را شگفت زده خواهد کرد. این موسیقی توسط نوازندگان مشهور جهان ، تکنوازان مشهور ، دوستان دیرینه و شرکای RNO ارائه خواهد شد: وادیم رپین و سرگئی کریلوف ویولون نوازان ، بوریس برزوفسکی پیانویست و الکساندر رودین ویولن سل. اجراهای آنها – به صورت انفرادی و به عنوان بخشی از گروه های مختلف همراه با RNO – با انتخاب آهنگسازی و نقش های جدید مجریان ، شنوندگان را شگفت زده خواهد کرد. مدیر هنری و رهبر ارکستر RNO ، میخائیل پلتنف ، عصر همان روز جایگاه رهبر ارکستر را بر عهده خواهد گرفت.

ارکستر ملی روسیه یکی از برترین گروه های سمفونیک در کشورمان است. در طول سی سال سابقه خود ، شهرت بین المللی و شناخت بی قید و شرط توسط عموم مردم و جامعه موسیقی متخصص را کسب کرده است. از بدو تأسیس تاکنون ، به شخصی سازی سنت موسیقی روسیه و نمادی از تاریخ اخیر آن تبدیل شده است. مطبوعات آمریكا RNO را “قانع كننده ترین سفیر روسیه جدید” خواندند. در سال 2004 ، RNO اولین ارکستر در تاریخ مجموعه های سمفونیک کشورمان شد که معتبرترین جایزه موسیقی – گرمی را دریافت کرد.

در همان زمان ، از همان اولین قدم ها ، ارکستر ملی روسیه نام خود را توجیه کرد ، و توجه زیادی به فعالیت های کنسرت در داخل کشور داشت. هنگامی که در زمانهای دشوار دهه 1990 ، ارکسترهای پایتخت سفر به استانها را متوقف کردند و با تور به غرب هجوم آوردند ، RNO شروع به برگزاری تورهای ولگا کرد. پروژه بزرگ و باشکوه آموزشی برای ساکنان منطقه ولگا اولین بار در یک سری اقدامات بعدی سایر مجریان و گروههای موسیقی مشهور بود ، که به عنوان یک نمونه بارز برای آنها بود.

مقاله مرتبط  "آمادئوس. آزمایشگاه اپرا "

امروز ارکستر ملی روسیه در بهترین صحنه های جهان اجرا می کند ، با مجریان و رهبران رهبر برجسته همکاری می کند و یک برنامه ضبط در مقیاس بزرگ را همراه با برچسب های جهانی اجرا می کند. RNO یک شرکت کننده در رویدادهای مهم خیریه و فرهنگی است. به مدت 11 سال ، مسکو میزبان RNO Big Festival است که به یک برند هنری مستقل و یکی از مورد انتظارترین رویدادهای فصل کنسرت تبدیل شده است.

سهم قابل توجه RNO و میخائیل پلتنف در فرهنگ مدرن روسیه با این واقعیت مشهود است که این ارکستر اولین گروه در میان گروه های غیر دولتی بود که از دولت فدراسیون روسیه کمک هزینه دریافت کرد و در سال 2009 به مقام دولتی رسید.

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی RNO