شورت پاریس پس از قرنطینه برای اولین بار

را فراخواند

در مورد ناپدید شدن Shortparis هیاهوی زیادی وجود دارد. نمایندگان این صنعت به دلایل مختلف به معنای واقعی کلمه به دنبال آنها با سگ بودند (اگرچه زندگی کنسرت متوقف شده بود ، اما دنیای موسیقی همچنان سعی داشت فعال باشد ، برخی تبلیغات آنلاین را پخش کند و پخش کند). نه نوازندگان و نه مدیریت آنها با کسی تماس نگرفته اند. حتی با هواداران: آخرین پست در شبکه های اجتماعی تاکنون مربوط به 10 مارس بود ، زمانی که هنرمندان تور Shortparis-2020 را نه تنها در شهرهای روسیه ، اوکراین و بلاروس ، بلکه همچنین با اجرای نمایش در کشورهای دیگر – اسرائیل ، فرانسه ، آلمان ، لهستان ، جمهوری چک اعلام کردند. هلند. بعلاوه ، همانطور که همه به یاد می آورند ، از 16 مارس نمایش های بزرگ با ظرفیت بیش از 50 نفر ممنوع شد و از 28 مارس قرنطینه سختی برقرار شد. اعضای تیم در مورد آنچه اتفاق می افتاد توضیحی ندادند و فقط دراز کشیدند و همه ارتباطات با جهان خارج را قطع کردند.

نیازی به گفتن نیست که ظاهر ترکیب جدید باعث طوفانی از احساسات شده است. طرفداران در اظهار نظرها به شوخی گفتند: “بالاخره بیرون آمدن”. و آنها آهنگ جدید را ارزیابی کردند: “بچه ها عالی هستند! پیشتاز در پیش است! “

اما بازگشت به هیچ وجه خوشحال کننده نبود. این ترانه غم انگیز ، ناامید کننده به نظر می رسد ، و شما را متوقف می کند و به آنچه در اطراف اتفاق می افتد فکر می کنید. مقدمه الکترونیکی طولانی ، آشفته با مکث های غیرمنتظره ، ضربان دار ، انگار ضربان قلب ، ریتم ، صداهای معلق همچنان ادامه دارد … با کلاغ طولانی مدت تکنوازی نیکولای کومیاگین. به نظر می رسد ، خنده دار نیست ، اما ترسناک است. معنای آن در متن آشکار شده است – استعاره ای (همانطور که همه چیز را دوست دارد) ، با تازیانه ای که به مدرنیته شباهت دارد: “دروغ – مثل همیشه: دروغ را نمی توان به دو قسمت تقسیم کرد. اما نمی فهمید نه ، ما هیچ وقت برای … هیچ بخشش ، هیچ صلیب ، فقر بوی خستگی. نه ، همه چیز اصلاح نخواهد شد ، بنابراین همه چیز درست نیست … هلا – هلا … خدا در کلمات قرار نمی گیرد. نه ، شما باید توبه کنید ، همه باید … بدون بخشش ، هیچ قضاوتی – مرغ ها نوک شیر را زدند. نه – شما آن را نخواهید گرفت ، نه ، ما هیچ وقت نداریم … »تکه های کلمات در انتهای عبارات نمادین هستند – آنها می گویند ، آواز را تمام کن ، خودت را حدس بزنی.

طراح ویکتور یولیف یک پوشش مجازی و درخشان ساخته است. همانطور که بسیاری از شنوندگان اشاره کردند ، در رنگهای قرمز و سفید پرچم بلاروس. عکس سر کچلی را روی زمینه سفید نشان می دهد. روی آن دستی که با رنگ زرق و برق قرمز پوشانده شده است ، شانه ای را نشان می دهد. عنوان عجیب و غریب این آهنگ در بالا به گونه ای نوشته شده است که گویی یک خط خزنده حلقه ای است.

به طور کلی ، تیم در رپرتوار خود عملکرد خود را انجام دادند: تصاویر (هم در متن و هم در تصویر) در حال مکالمه هستند و بسته به گستردگی دید و فشار دادن چشمک زن ها می توانند تفسیر شوند. حتی این بحث وجود داشت که آیا هنرمندان به عمد از رنگ پرچم بلاروس استفاده کرده اند یا خیر. کاملاً مضحک و طبقه بندی شده ، از آنجا که شورتپاریس واقعاً همیشه در کارهای خود با حساسیت به واقعیت های زمان پاسخ می داد ، گرچه آنها هرگز به صراحت موضع خود را در مصاحبه ها اعلام نکردند. آنها فقط همیشه می گفتند که احساس می کنند با صحنه موسیقی مدرن مخالف هستند و هدفشان یافتن راه حل های اصلی موسیقی و هنری است. علاوه بر این ، بچه ها کل سیستم کنسرت های باشگاهی را زیر سوال می برند ، به این معنی که کلمات “گروه” و “کنسرت” در رابطه با آنها نیز مورد تردید است. مطمئناً در همان زمان ، با یافتن شرایط فعلی ، مجریان هنوز مخاطبان خود را از دست می دهند ، گرچه ، شاید آنها اعتراف نمی کنند. با ناپدید شدن مرموزانه آنها ، به نظر می رسد که آنها فقط علاقه بیشتری به افراد خود دارند.