جشنواره XII Vivacello به سال آینده موکول می شود

تغییر نمی کند <> یک کنسرت – 18 نوامبر 2020 در سالن کنسرت. P.I. آثار چایکوفسکی توسط آهنگسازان فرانسوی قرن 19-20 اجرا می شود ، انتظار می رود نوازندگان ویولن سل فرانسه و امانوئل برتراند و ادگار مورو در این کنسرت شرکت کنند.

ایوتا ماناشرووا ، رئیس جشنواره ویواچلو:

می فهمیم که خبر به تعویق انداختن جشنواره برای یک سال باعث ناراحتی هواداران ویولن سل می شود. اما ما سعی خواهیم کرد از این وقفه اجباری استفاده کنیم تا جشنواره ما حتی پهن تر و متنوع تر از آنچه برنامه ریزی شده بود ، باشد. توافقاتی با استیون ایسرسلیس و جوردی ساوال وجود دارد – افسانه های واقعی ویولنسل ، دانیل مولر-شات ، دوستان بزرگ ما جولیان راچلین و سارا مک الراوی و بسیاری دیگر از موزیسین های فوق العاده قصد دارند در این جشنواره شرکت کنند.

بوریس آندریانوف ، مدیر هنری جشنواره ویواچلو:

تصمیم برای به تعویق انداختن جشنواره ، مشارکتی بود. ما ، برگزارکنندگان جشنواره ، و شرکایمان ، شرکت های Unipro و Unident ، با دقت تمام جوانب مثبت و منفی را سنجیدیم ، به این نتیجه رسیدیم که در شرایط فعلی نمی خواهیم شنوندگان و میهمانان خود ، دوستان جشنواره را در معرض خطر قرار دهیم.

اما ما هنوز یک کنسرت را ترک کردیم تا کل سال را از دست ندهیم. در 18 نوامبر ما خوشحال خواهیم شد که شما را در سالن کنسرت چایکوفسکی ببینیم ، ما یک برنامه بسیار زیبا را که متشکل از موسیقی آهنگسازان فرانسوی است و در پاندانوس برای آن آماده کرده ایم – قطعه ای از افرایم Podgaits ، که نام فرانسوی Rendezvous است ، آماده کرده ایم. این اولین اجرا خواهد بود ، بنابراین سنت ما در ارائه سالانه نمایش برتر سالانه در جشنواره Vivacello قطع نخواهد شد. در این کنسرت نوازندگانی از فرانسه شرکت می کنند – ادگار مورو و امانوئل برتراند ، ویولن سل ویست ، ما منتظر ورود آنها هستیم.

ماکسیم شیروکوف ، مدیر کل PJSC “یونیپرو”

متأسفانه ، همه گیری ویروس کرونا نه تنها در کشور ما ، بلکه در سرتاسر جهان در تقویم فرهنگی تنظیمات خاص خود را انجام می دهد. جشنواره ویواچلو امسال با یک کنسرت ارائه می شود که در تاریخ 18 نوامبر در مسکو برگزار می شود. برگزارکنندگان با حضور ستاره های فرانسوی و روسی برنامه جالبی را تدارک دیده اند. خوشحالم که اعلام می کنم من و شما این امکان را خواهیم داشت که بصورت آنلاین به کنسرت بپیوندیم. با تمام وجودم آرزو می کنم برداشت های درخشان و فراموش نشدنی داشته باشید! خوشحال می شوم که شما را در جشنواره 2021 ببینم!

18 نوامبر سال 2020 در P.I. چایکوفسکی ، در چارچوب جشنواره XII بین المللی ویواچلو ، اولین کنسرتوی ویولن سل داریوش میلاو و کنسرتو ویولن سل ژاک آفنباخ اجرا می شود که توسط ادگار مورو ، برنده مسابقه هنرمند جوان کنسرت (2014) ، برنده جایزه ECHO Klassic در نامزدی “ستاره در حال ظهور” (2017) اجرا می شود. ) ، شرکت کننده در جشنواره X Vivacello.

در قسمت دوم ، خوانش وی از کنسرتو ویولن سل ادوارد لالو توسط امانوئل برتراند ، برنده جوایز متعدد ملی و بین المللی ، فرمانده نشان هنر و ادبیات فرانسه ، اولین مجری تعدادی از کارهای ویولن سل ، که بسیاری از آنها به او اختصاص داده شده است ، ارائه می شود. برنامه عصر با اجرای برتر “ملاقات” توسط افرم پودگیتس ، تکنوازان – بوریس آندریانوف (ویولنسل) ، اکاترینا موچالووا (دومرا) به پایان می رسد دیمیتری لیس ، رهبر ارکستر فیلارمونیک هلند جنوبی ، مدیر هنری جشنواره بین المللی موسیقی اوراسیا ، رهبر ارکستر فیلارمونیک جدید خواهد بود.

برنامه و تاریخ های دقیق جشنواره ویواچلو در سال آینده بعداً اعلام خواهد شد.

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس مطبوعاتی جشنواره